Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

INCUCELL

Inkubátory s přirozenou cirkulací vzduchu
Obrázky jsou ilustrativní a mohou se nepatrně lišit od skutečného produktu

Vhodné pro bezpečné zpracování mikrobiologických kultur. Řada INCUCELL® se vyznačuje bezhlučným chodem a jemným prouděním vzduchu v užitném prostoru. Speciální oblasti použití jsou zejména biologické a mikrobiologické laboratoře. Lze je využít také pro zkoušky kvality ve farmaceutickém průmyslu a kosmetice, pro testování ve veterinární medicíně a potravinářství.

  • Vnitřní objem: 22, 55, 111, 222, 404, 707, 1212 litrů
  • Teplotní rozsah: od 5 °C nad okolní teplotou do 100 °C
  • Vnitřní skleněné dveře
  • Vnitřní komora:  nerezová ocel DIN 1.4301 (AISI 304)
Mám zajem o INCUCELL

Detailní popis produktové řady INCUCELL

Přirozená cirkulace vzduchu v komoře

Princip činnosti je založen na jemném gravitačním proudění vzduchu v elektricky vyhřívané komoře přístroje.

Dvouplášťová konstrukce komory spolu s řídicí automatikou zajišťují homogenní rozložení teploty v komoře, přesný průběh procesů a krátké časy zotavení (návratu na zvolenou teplotu) po otevření dveří. Vyznačuje se svým ekonomickým provozem. Vhodné pro jednoduchý proces sušení a ohřevu běžných materiálů. Přístroje pracují bezhlučně.

Popis produktové řady

Řada úsporných inkubátorů INCUCELL® s objemem komory 22, 55, 111, 222, 404, 707 a 1212 litrů, rozsahem teplot od 5 °C nad okolí do 100 °C a přesnou regulací teploty je vhodná pro kvalitní a bezpečné zpracování mikrobiologických kultur v oblasti laboratoří i průmyslu. Řada INCUCELL® se vyznačuje bezhlučným chodem a jemným prouděním vzduchu. Nabízí vysoký komfort obsluhy, přesnou regulaci a krátké časy vyrovnání teploty v komoře po otevření dveří. Přístroje řady INCUCELL® splňují požadavky technickolegislativních předpisů ČR i EU.

Základní konstrukční prvky

Robustní konstrukce a dokonalá ochrana proti korozi jsou zajištěny samonosným vnějším pláštěm z pozinkovaného ocelového plechu s tvrdým a odolným vypalovacím lakem na vnější straně. Vnitřní dvouplášťová komora a panel dveří jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli (DIN 1.4301, AISI 304). Pro úsporu energie a minimalizaci vysálaného tepla do okolí je komora dokonale izolována ekologickým izolačním materiálem. Vnitřní stěny komory je možné např. pro čištění snadno vyjmout bez nutnosti použití nářadí. Komora je navíc vybavena plynule nastavitelnou odvětrávací klapkou a vnitřními skleněnými dveřmi. Dveře jsou pro dokonalé utěsnění komory zajištěny ve čtyřech bodech.

Změny konstrukce a provedení vyhrazeny.

« »

Máte zájem o INCUCELL?

Zavolejte nám, navštivte nás nebo vyplňte kontaktní
formulář a my se Vám do druhého pracovního dne
ozveme.

Zavolejte nám
+420 545 537 111 Pondělí - Pátek 8.00 - 16.00
Nyní nejsme v kanceláři
Navštivte nás
BMT Medical Technology s.r.o. Cejl 157/50, Zábrdovice, 602 00 Brno Zobrazit trasu na mapě

Vyplňte nezávaznou poptávku
Mám zájem o