Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

HOSPIMedica 2007

22. 10. 2007

Brno se v říjnu na několik dní stalo křižovatkou mezinárodního zdravotnického businessu. Ve dnech   16. – 19. 10. 2007 se zde konal opět jako každoročně mezinárodní zdravotnický veletrh HOSPIMedica 2007, který přilákal zahraniční obchodní mise složené z odborníků a nákupčích firem celkem ze třinácti zemí Bulharska, Dánska, Chorvatska, Keňi, Maďarska, Německa, Pákistánu, Polska, Rakouska, Ruska, Slovinska, Slovenska a Ukrajiny.

Premiéru měl také dvoudenní mezinárodní workshop BUSINESS POINT. Proexportní charakter veletrhu podtrhl nový projekt INOVATEC – společná expozice špičkových exponátů deseti firem sdružených v Asociaci výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků.

Odborná veřejnost si mohla vybrat ze čtyřiceti mezinárodních kongresů, konferencí a seminářů – nejvíce v historii brněnského veletrhu.

Mimo jiné se konaly: 2. mezinárodní kongres robotické chirurgie, 16. mezinárodní kongres České lékařské společnosti J. E. Purkyně a Slovenské lékařské společnosti, III. Výroční konference CSS – Steril.cz, konference Medicína katastrof aj. Podruhé proběhla jediná středoevropská přehlídka biomedicíny a biotechnologií BIOTEC spolu s mezinárodní konferencí Gate2Biotech.

Fotogalerie:

Hospimedica BMT

Hospimedica BMT

Hospimedica BMT

Hospimedica BMT

Hospimedica BMT