Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Teplotní technika v Irsku

Malý, ale dynamicky se znova rozvíjející trh Irské republiky určitě stojí za aktivní podporu. Po letech krize je irská ekonomika na vzestupu a farmaceutický průmysl a obecně univerzitní půda v Irsku stále více aktivně poptává technologie do laboratoří.

Již přes deset let zastupuje zájmy teplotní techniky z BMT rodinná firma Medical Supply Co. Ltd. Jejich 41 zaměstnanců a 45 let tradice, kvalitní firemní zázemí, i příjemné lidské vztahy tvoří z MSC stabilního partnera na poli laboratorní techniky.

Prodeje teplotní techniky jsou stabilní s mírně rostoucím trendem. Kromě tradičních školení a návštěv klienta dostali zástupci MMM Medcenter letos příležitost zúčastnit se zajímavého sportovního klání - MSC Laboratory cup ve fotbale. Účast čtvrtého ročníku firemního turnaje potvrdili zástupci 15. farmaceutických a nemocničních laboratoří z okolí Dublinu a samozřejmě domácí tým MSC. V tvrdém klání v hustém, typicky irském dešti nakonec zvítězil tým farmaceutického zákazníka Pfizer, který je zároveň uživatelem několika přístrojů teplotní techniky. Domácí tým MSC skončil v semifinále vinou absence důkladné herní přípravy a samozřejmě vstřícností vůči zákazníkům.

Po skončení turnaje na promoklých hřištích se pak všech zhruba 200 účastníků sešlo v irském pubu, kde po vyhlášení výsledků obdrželi týmy upomínkové předměty MMM MC. Je skvělé, že naši zástupci budují vztahy se zákazníky takovými neformálními a zákaznicky orientovanými akcemi. Pro prodeje BMT je zároveň dobré udržovat si vztahy s podobnými partnery, kde vzájemnou obchodní vazbu doplňuje i pozitivní vztah k aktivnímu pohybu.
24. 10. 2016