Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Expoquimia 2008 - Barcelona

12. 11. 2008

expoquimia_2008_uvod.jpgLetošní rok se stal opět pořadatelským rokem pro největší veletrh laboratorní techniky pro Iberijský poloostrov a Latinskou Ameriku.

Na cca 120 m2 se BMT Iberia společně s partnerskými organizacemi Steriltech SL a ICC SL prezentovala expozicí, která poutala pozornost všech návštěvníků svou jednoduchou, ale výraznou konstrukcí  a jedinečným umístěním přímo uprostřed haly B výstaviště v Barceloně.

Z výrobního programu BMT stánek zdobilo šest přístrojů teplotní techniky a tři parní sterilizátory.

Prostory výstaviště nám umožnili setkání se stávajícími a i novými distributory a servisními partnery ze Španělska, prezentaci našich přístrojů několika desítkám uživatelům ze španělských laboratoří a to i zájemcům o naši techniku s dodávkami ještě do konce letošního roku.

Uvítali jsme rovněž zajímavé partnery z Afriky (Kenyi, Egypta, Maroka, Alžíru), nové i stávající partnery z Itálie a Portugalska a zemí Latinské Ameriky (Argentiny a Kolumbie). V oblasti parní sterilizace se mimo jiné podařilo projednat i několik aktuálních projektů dodávek techniky, např. několika kusů velkých parních sterilizátorů do státních organizací v Andaluzii a rozjednat dlouhodobou spolupráci na konkrétních projektech s několika společnostmi pro realizace sterilizačních pracoviště v laboratořích.

Výsledky výstavy překročily očekávání nás všech zúčastněných a tudíž věříme ve velmi pozitivní rozvoj obchodu v oblasti Španělska a Portugalska v následujícím období.

Fotogalerie:

Expoquimia 2008

Expoquimia 2008

Expoquimia 2008

Expoquimia 2008

Expoquimia 2008

Expoquimia 2008

Expoquimia 2008