Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

ECOCELL

Sušárny s přirozenou cirkulací vzduchu
Obrázky jsou ilustrativní a mohou se nepatrně lišit od skutečného produktu

Řada úsporných sušáren s širokým teplotním rozsahem a přesným, spolehlivým průběhem procesů sušení a ohřevu materiálů. Řada ECOCELL® se vyznačuje bezhlučným chodem a přirozeným prouděním vzduchu v užitném prostoru.

  • Vnitřní objem: 22, 55, 111, 222, 404, 707 litrů
  • Teplotní rozsah: od 5 °C nad okolní teplotou do 250/300 °C
  • Vnitřní komora: nerezová ocel DIN 1.4301 (AISI 304)
  • Provedení do čistých prostor (na dotaz)
Mám zajem o ECOCELL

Detailní popis produktové řady ECOCELL

Přirozená cirkulace vzduchu v komoře

Princip činnosti je založen na jemném gravitačním proudění vzduchu v elektricky vyhřívané komoře přístroje.

Dvouplášťová konstrukce komory spolu s řídicí automatikou zajišťují homogenní rozložení teploty v komoře, přesný průběh procesů a krátké časy zotavení (návratu na zvolenou teplotu) po otevření dveří. Vyznačuje se svým ekonomickým provozem. Vhodné pro jednoduchý proces sušení a ohřevu běžných materiálů. Přístroje pracují bezhlučně.

Popis produktové řady

Řada úsporných sušáren ECOCELL® s objemem komory 22, 55, 111, 222, 404 a 707 litrů, rozsahem teplot od 5 °C nad okolí do 250/300 °C a přesnou regulací teploty je vhodná pro práci se všemi běžnými materiály v laboratorní i průmyslové oblasti. Řada ECOCELL® se vyznačuje širokým teplotním rozsahem, bezhlučným chodem, jemným prouděním vzduchu v komoře a je vhodná pro kvalitní a bezpečné sušení, ohřev a temperování běžných laboratorních materiálů. Nabízí vysoký komfort obsluhy, přesnou regulaci a krátké časy vyrovnání teploty v komoře po otevření dveří. Přístroje řady ECOCELL splňují požadavky technickolegislativních předpisů ČR i EU.

Základní konstrukční prvky

Robustní konstrukce a dokonalá ochrana proti korozi jsou zajištěny samonosným vnějším pláštěm z pozinkovaného ocelového plechu s tvrdým a odolným vypalovacím lakem na vnější straně. Vnitřní dvouplášťová komora a panel dveří jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli (mat. DIN 1.4301, AISI 304). Pro úsporu energie a minimalizaci tepla vysálaného do okolí je komora dokonale izolována ekologickým izolačním materiálem. Vnitřní stěny komory je možné např. pro čištění snadno vyjmout bez nutnosti použití nářadí. Komora je navíc vybavena plynule nastavitelnou odvětrávací klapkou a na přání může být doplněna o dveře s oknem a vnitřní osvětlení. Dveře jsou pro dokonalé utěsnění komory zajištěny v čtyřech bodech.

Změny konstrukce a provedení vyhrazeny.

« »

Máte zájem o ECOCELL?

Zavolejte nám, navštivte nás nebo vyplňte kontaktní
formulář a my se Vám do druhého pracovního dne
ozveme.

Zavolejte nám
+420 545 537 111 Pondělí - Pátek 8.00 - 16.00
Nyní nejsme v kanceláři
Navštivte nás
BMT Medical Technology s.r.o. Cejl 157/50, Zábrdovice, 602 00 Brno Zobrazit trasu na mapě

Vyplňte nezávaznou poptávku
Mám zájem o