Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Další významná reference v Thajsku

Začátkem května 2014 bylo uvedeno do provozu nové výzkumné pracoviště, laboratoř a SPF zvířetník na univerzitě Chulalongkorn v Bangkoku. Jedná se o v současnosti nejmodernější zařízení tohoto druhu v Thajsku. Projekt realizovala společnost z USA a objednávku na dodávku tří speciálních sterilizátorů STERIVAP HP IL jsme získali ve spolupráci s naším úspěšným místním partnerem, firmou N.Y.R.

Na pracovišti jsou instalovány autoklávy STERIVAP HP IL 6612-2 ED a jeden STERIVAP HP IL 9618–2 ED v atypickém provedení dle rozměrů pracovního prostoru v laboratoři. Toto pracoviště je považováno za referenční pro celé Thajsko a bude jistě i často navštěvováno pracovníky z jiných, podobných laboratoří a zvířetníků. Budou zde probíhat výzkumné práce na myších, krysách, králících i na malých prasatech s váhou do cca 50 kg.

Pracoviště plánuje v krátké době dovybavení ještě jednoho patra budovy a tím vzniká i pro nás reálná šance na dodávku i čtvrtého parního sterilizátoru pro tuto velmi významnou instituci.

STERIVAP HP IL


03. 04. 2014