Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Další úspěšný ročník významného veletrhu Arab Health s naší účastí

Ve dnech 25.–28. ledna se konal v Dubaji další ročník významné a mezi vystavovateli i návštěvníky velmi oblíbené výstavy zdravotnické techniky Arab Health. Rozsah i význam této výstavy se i nadále rok od roku zvyšuje a v současnosti představuje po výstavě Medica v Düsseldorfu druhou největší výstavu na světě. Region Blízkého a Středního východu s hlavními trhy v Saúdské Arábii a Spojených Arabských Emirátech se i přes aktuální ekonomické potíže způsobené nízkými cenami ropy na světových trzích dále rozvíjí a další investice jsou plánovány i v oblasti zdravotnictví. Vážnost a význam této akci dodalo opět i oficiální zahájení, jehož se účastnila osobně Jeho výsost šejk Mohammad Bin Rashid Al Maktoum, víceprezident a premiér Spojených Arabských Emirátů a vládce Dubaje.


MMM Group si v minulém roce díky realizovaným dodávkám přístrojů do Saudské Arábie a Spojených Arabských Emirátů dále upevnila své silné postavení v této oblasti. Pro naše hosty jsme na společném stánku BMT a MMM připravili jako exponáty elegantní myčku nástrojů UNICLEAN PL II, parní sterilizátory UNISTERI® HP 336-2 ED a zcela nový kompaktní parní sterilizátor MMM Selectomat CL 669-2 ED, demopanel Selectomat SL a softwarové pracoviště pro sledování pracovního toku nástrojů v odd. centrální sterilizace Ecosoft.

Stánek oživila i 3D projekce oddělení centrální sterilizace, která umožňuje zájemcům si lépe představit tok materiálu i jejich každodenní práci na pracovišti po dokončení modernizace jejich centrální sterilizace. Výstavy se zúčastnil i syn majitele společnosti MMM Group pan Benedikt Koller ve své nové funkci vedoucího exportního oddělení MMM GmbH a stal se ihned velmi aktivním a platným členem výstavního týmu.

Společný stánek opět navštívilo mnoho našich místních obchodních partnerů i zákazníků. Největší zastoupení měli naši zákazníci ze Saúdské Arábie. Náš místní partner, společnost Attieh Medico Co., se kterým spolupracujeme již více než 15 let, se již počtvrté v historii stal naším nejúspěšnějším dealerem roku. Cenu za rok 2015 převzal z rukou jednatele BMT, pana Ing. Milana Krajcara a pana Benedikta Kollera ředitel společnosti Attieh Medico pan Dr. Mohammed El Rass. Právě on, spolu s vedením oddělení pro prodej parních sterilizátorů stojí za našimi dlouhodobými a významnými společnými úspěchy.

MMM Group představuje v současnosti jednoho z vedoucích dodavatelů sterilizačních přístrojů pro saúdské ministerstvo zdravotnictví i silnou skupinu soukromých nemocnic. Mnoho našich perspektivních hostů přijelo také z místních emirátů a Ománu, kde náš podíl na trhu díky našemu partneru, společnosti Al Mazroui také trvale roste. Tradičně vysoký byl také počet zákazníků z Indie, Pákistánu a Iránu.

Nechyběli ani hosté z Alžírska, Sýrie, Egypta, Libanonu, Kuwajtu, Kataru a dalších zemí. Ve srovnání s minulým rokem nás navštívilo podstatně více obchodních partnerů z afrických zemí a i kvalitu těchto kontaktů lze hodnotit velmi pozitivně. Zdá se, že v historicky krátké době 2-5 let se může stát Afrika novým velmi perspektivním teritoriem s obrovským potenciálem v oblasti modernizace zdravotnictví.

Výstava Arab Health 2016 nám opět pomohla prohloubit stávající partnerské a osobní vztahy, prezentovat široké skupině zákazníků naše nové přístroje a služby a podařilo se nám získat i nové perspektivní kontakty, které nám budou v následujících měsících a letech pomáhat dále rozvíjet naše obchodní a servisní aktivity v této oblasti.


26. 02. 2016