Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Další úspěšný ročník veletrhu Arab Health 2014

Ve dnech 27.–30. ledna 2014 se ve veletržním centru v Dubaji uskutečnil 39. ročník mezinárodního zdravotnického veletrhu ARAB HEALTH 2014. Společně s největším evropským veletrhem Medica, který se každoročně koná v polovině listopadu v Německu, se jedná jednoznačně o nejvýznamnější zdravotnickou výstavu světa.

Od roku 2008 se tohoto veletrhu účastní společnosti MMM GmbH a BMT Medical Technology s.r.o. na společné expozici v samotném srdci výstavy v hale 3 na stánku o rozloze 72 m2.


Před vlastním zahájením veletrhu se v neděli 26. ledna uskutečnilo setkání distributorů MMM Group z oblasti Blízkého východu a států Maghrebu (arabské země v severní a západní části Afriky) spojené se školením na nový mycí dezinfektor UNICLEAN PL II z produkce MMM GmbH. V rámci tohoto setkání byla také předána ocenění nejúspěšnějším zastoupením MMM Group ve světě, která se nacházejí právě na těchto teritoriích. Partnerem BMT s největším obratem v roce 2013 se stala stejně jako o rok dříve společnost ATTIEH MEDICO ze Saudské Arábie.


Návštěvnost našeho stánku ve veletržních dnech byla již tradičně velmi vysoká. Především náš partner ze Saudské Arábie dokázal na náš stánek v průběhu veletrhu přivézt mnoho potenciálních zákazníků, kteří s nimi do Spojených Arabských Emirátů přicestovali. Další významnou a početnou delegací na našem stánku byli zástupci státu a nemocnic z Nigérie, kde v minulých letech MMM Group realizovala projekt výstavby kompletní nemocnice ve městě Jola.

Trendy v oblasti parní sterilizace směřují k nabídkám kompletních řešení pro centrální sterilizace včetně systémů elektronické dokumentace procesů, automatických systémů zavážení a vyvážení nebo systémů s nastavitelnými výškami vozíků, vzdáleného servisního přístupu, garantované prodloužené životnosti těsnění dveří bez nutnosti mazání či velkoplošných ovládacích dotykových panelů.Již nyní máme rezervovanou výstavní plochu na jubilejní 40. ročník tohoto významného veletrhu.


Arab Health 2014


13. 02. 2014