Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Další úspěšná účast na PITTCONu

22. 3. 2011

Pittcon je tradičně největší výstava laboratorní techniky ve Spojený Státech s dosahem po celé Severní i Jižní Americe. Letošní ročník se uskutečnil 14. - 18.3.2011 v Atlantě, ve státě Georgia. Tento ročník byl významný v tom, že objektivně ukázal stav amerických trhů po krizových letech 2009 2010. Veletrhu se účastnilo 979 vystavujících společností z celého světa a navštívilo jej 17 098 návštěvníků, z čehož 25 % bylo ze zemí mimo USA. Naši expozici pod hlavičkou BMT USA navštívilo přes 60 partnerů a distributorů - část přímo z "tuzemského trhu", ale asi 30 % z ostatních zemí, jako Kolumbie, Mexico. Hovořili jsme se stálými partnery z Egypta, Singapuru, Velké Británie, Argentiny, získali jsme kontakty na další partnery v Nigerii, Guatemaly, Portorika, Panamy, Chile, Peru.....

Jako lákadlo na stánek si naši kolegové z pobočky v Seattlu připravili neobvyklý marketingový nástroj. Každý den ráno bylo připraveno čerstvé těsto a během dne jsme ve vystaveném Venticellu 55 pekli v USA velmi oblíbené sušenky "cookies" s čokoládovými kousky. Lahodná vůně tohoto obvyklého "čajového " pečiva se linula po celé hale a lákala k návštěvě našeho stánku spousta koncových uživatelů i distributorů.

Pozitivní reakce našich stávajích partnerů i nových kontaktů jen potvrdila, že trh ve Spojených Státech, stejně tak jako v mnoha zemích Jižní Ameriky - kupř. Peru nebo Kolumbie je již za horizontem negativních důsledku hospodářské krize a americké trhy jsou již téměř v původním předkrizovém tempu vývoje a slibují zajímavé výsledky prodejů přístrojů naší skupiny MMM/BMT.

pittcon1