Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Centrální sterilizace pro soukromou kliniku AKFA MED LINE

Jsme hrdí, že se nám podařilo realizovat dodávku centrální sterilizace pro taškentskou soukromou kliniku AKFA MED LINE.

V lednu 2017, se na výstavě Arab Health získával konzultant projektu informace pro realizaci sterilizačního oddělení a jedním ze stánků, které navštívil, byl i ten náš – MMM Group. Zde, v průběhu výstavy, postupně asi třikrát využil času pana jednatele a odnesl si cenné informace k dané tématice. Bylo dosaženo dohody, že zpracujeme konkurenční nabídku na vybavení centrální sterilizace pro probíhající projekt přestavby státního, dávno nevyužívaného a zchátralého sanatoria v lukrativním místě Taškentu.

Po krátkých, ale náročných jednáních byla cenová nabídka odsouhlasena. Hlavním požadavkem byla expedice zboží do 8 týdnů od podepsání kontraktu, ze kterého nebylo možno nijak ustoupit. Důvodem byla očekávaná návštěva prezidenta a snaha do té doby otevřít kliniku.

Naše dodávka byla úspěšně realizována a nyní slouží v provozu 2x STERIVAP SL 669-2 ED, 2x myčka UNICLEAN PL II 15-2 a FORMOMAT PL 349-2. Dále jsme dodali nerezový nábytek, ultrazvukové myčky ULTRAMATIC 600, prokládací okno, prachotěsné vozíky, řadu dalších výrobků z nerezové oceli, dva setovací stoly ERGOTISH, úpravny vody GW 100 a další položky. V perspektivě je rozšíření centrální sterilizace o systém sledování nástrojů ECOSOFT z produkce MMM.

Klinika byla slavnostně otevřena 21. 11. 2017. Jedná se o zařízení, která ve Střední Asii nemá, především svou vybaveností a podmínkami pro pobyt pacientů, obdoby.

30. 04. 2018