Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Canadian Medical Care ČR

V lednu 2018 byly zprovozněny ve zdravotnickém zařízení Canadian Medical Care ČR 3 ks parních sterilizátorů řady UNISTERI® HP 336. Pro naši společnost se jedná o další významnou referenci, jelikož se jde o špičkové lékařské centrum.

Canadian Medical Care je soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje vysoce nadstandardní lékařskou péči. Kořeny dnešního CMC sahají do roku 1995, kdy bylo v kanadském Ontariu konglomerátem soukromých kanadských zdravotních zařízení (MED-EMERG Inc.) založeno Canadian Medical Centre.

Canadian Medical Centre byla první soukromá klinika v Praze, která nabízela služby českých a kanadských specialistů. Hlavním cílem je komplexní péče o zdraví, kterou může poskytovat díky týmu odborníků z desítek různých medicínských oblastí a nadstandardnímu vybavení. Kromě praktických lékařů a pediatrů zde najdete také specializace, jako jsou oftalmologie, alergologie, gynekologie, nebo alternativní medicínské obory, jako homeopatie či akupunktura.

Zajímavostí je, že řada ošetření se provádí moderními způsoby. Výjimkou nejsou ani například ošetření diodovým nebo operačním laserem. Pro utlumení strachu i bolesti se používá moderní analgetický plyn Ethnox, který sice zachová plné vědomí, ale dokáže efektivně redukovat nepříjemné prožitky. Při diagnostice ve stomatologii se používá laserové pero DiagnoDent Pen, které dokáže určit rozsah zubního kazu. Na odstraňování hlubších kazů se používá operační laser KaVo Key 3+. Specialitou je také terapie Heal Ozone, která dokáže malý kaz zcela zastavit a zub sterilizovat, a to bez jakéhokoliv vrtání. Metoda Heal Ozone je vhodná také jako dětské preventivní ošetření, které zabraňuje vzniku nových kazů. K vybavení stomatologického centra patří také rentgenové přístroje s full-HD rozlišením a velmi minimální dávkou ozáření. Dnes už v tomto významném zařízení pracují také s našimi špičkovými přístroji a věříme, že s nimi budou spokojeni.
29. 1. 2018