« zpět

Byla představena nová velkoobjemová sušárna VENTICELL IL

24. 6. 2011

Koncem května 2011 byl vedení společnosti i prvním zákazníkům představen zcela nový produkt skupiny MMM Group – velkoobjemová průmyslová sušárna pro horkovzdušnou sterilizaci a depyrogenizaci v průmyslových procesech.

 

Přístroj splňuje nejpřísnější kritéria klasifikovaných prostor ISO 5 a ISO 7. Díky propracovanému systému topení, horizontálnímu proudění vzduchu v komoře a řízení FUZZY LOGIC dosahuje VENTICELL IL velmi rychlých procesních časů s vysokou homogenitou. V nabídce je jedno- a dvoudveřové provedení s poloautomatickými dveřmi. Komfort obsluhy je zajištěn barevným 10´´ displejem Siemens s integrovanou řídící jednotkou.

První přístroje již byly nainstalovány ve farmaceutických firmách v České republice, které nyní fungují jako referenční pracoviště. V nejbližší budoucnosti představíme i nižší objemovou řadu 700 litrů, eventuelně i provedení s indiviuální velikostí komory.

 

 

Venticell IL Easy - nová upravená řada s bezčásticovým provedením Jako ekonomická varianta horkovzdušného sterilizátoru pro čisté prostředí připravilo naše vývojové oddělení úpravy stávající řady přístroje Venticell. Speciálně vyztužené dveře, zatesněná komora, oddělené desky elektroniky a řada dalších úprav umožnují instalovat přístroje Venticell IL Easy do laboratoří s definovanými čistými prostorami. Nabízíme velikosti 404 a 707 litrů v jednodveřovém či průchozím provedení.

 

 

 

Pro bližší informace prosím kontaktujte svého MMM zástupce.

 

 

 

Fotogalerie:

Nový přístroj VENTICELL IL

Vnitřní část nového přístroje VENTICELL IL

Topná tělesa přístroje VENTICELL IL

Ekonomická varianta - VENTICELL IL EASY