Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

ARABLAB 2023

Koncem září se v Dubaji konal již tradiční veletrh Arablab, který je hlavním laboratorním veletrhem pro celý Arabský svět i jižní Asii. Můžeme se tam setkat s partnery od Afriky přes Blízký Východ až po Indii a Bangladéš.

V oboru teplotní techniky nás na místním trhu Spojených Arabských Emirátů dlouhodobě zastupuje firma BDH Middle East LLC. Proto byly naše přístroje na tomto veletrhu součástí právě jejich působivého stánku a my jsme mohli využít zázemí schopného místního týmu. Letošní novinkou byla projekce námi dodaných videí na velkoplošné obrazovce, takže se návštěvníci mohli podívat na videa z našich BMT i MMM MC YouTube kanálů, což pak otvíralo další možná témata k diskuzi.

Návštěvnost veletrhu byla vysoká a opět se dá hovořit o úspěchu. Mohli jsme si dlouze povykládat se spoustou našich aktuálních partnerů i hledat nové možnosti na trzích, kde nejsme aktivní. V jeden moment se u nás například sešli obchodní partneři z Egypta, Jordánska, Saudské Arábie, Sýrie, Indie a Bangladéše. I pro ně to byla skvělá příležitost prodiskutovat aktuality z jejich lokálních trhů a podělit se navzájem o zkušenosti s našimi výrobky.

Veletrh Arablab zůstává hlavní laboratorní akcí pro celý region a my se ho jistě budeme účastnit i v dalších letech.

 

17. 10. 2023