Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Arab Health 2011

15. 2. 2011

Ve dnech 24.-27.1.2011 se uskutečnil 36 ročník mezinárodní výstavy zdravotnické techniky Arab Health 2011.

S více než 2.700 vystavovateli z 60 zemí, 30 národními pavilony (nárůst o 4 pavilony ve srovnání s rokem 2010) a více než 60 tisíci návštěvníky z většiny světových teritorií tento veletrh jednoznačně potvrdil své dominantní postavení mezi zdravotnickými výstavami na Blízkém východě a současně i pozici druhé největší výstavy zdravotnické techniky na světě.

Oproti roku 2010 doznala změn a vylepšení i společná expozice MMM Group. Stánek působil vzdušnějším a otevřenějším dojmem, poskytoval dostatek prostoru pro jednání a současně vytvářel výborné podmínky pro prezentaci vystavených exponátů. Na stánku byly prezentovány parní sterilizátor pro centrální sterilizace SELECTOMAT PL 969-2, univerzální střední parní sterilizátor UNISTERI HP 336-1, mycí dezinfektor pro centrální sterilizace UNICLEAN SL M 10-2 a demo panel parního sterilizátoru STERIVAP HP.

Významnou změnou oproti roku 2010 bylo lepší umístění stánku MMM Group, který se posunul výrazně směrem k hlavním výstavním halám 3 a 4. Pravděpodobně i proto jsme dosáhli nejvýznamnější návštěvnosti na stánku MMM Group na tomto veletrhu v historii naší účasti. Z návštěvníků z celkem 25 zemí, kteří se na našem stánku objevili, převládali noví zájemci o spolupráci s MMM Group. Významný byl však i podíl návštěvníků z řad konečných uživatelů, které zaujala naše sterilizační technika a nabídka komplexních projektů centrálních sterilizací. Jako již tradičně jsme se setkali v rámci veletrhu i se stávajícími dealery z okolních zemí. Ze zájemců o MMM Group na našem stánku převládali především návštěvníci z Indie, Iránu, Spojených Arabských Emirátů, Egypta, Saudské Arábie a z Libye.

S rozvojem nových kontaktů jsme začali ihned po ukončení veletrhu a první projekty, které by mohly vést až k objednávkám, jsou již nyní v běhu. Je velmi pravděpodobné, že se mnoho projektů podaří dotáhnout do zdárného konce a posílit tak pozici MMM Group v regionu.

Vzhledem k úspěchu letošního veletrhu byla již zarezervována plocha na příští rok a byla současně zahájena jednání s organizátory veletrhu o přesunu expozice MMM Group na ještě lukrativnější místo v halách 3 a 4.

Fotogalerie:

Arab_health

Arab_health

Arab_health

Arab_health

Arab_healthArab_health

Arab_health

Arab_health