Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Arab Health – MMM Group mění svou image

12. 02. 2008

Dne 28. ledna 2008 byl okolo 10 hodiny za přítomnosti šejka Mohammeda bin Rashida al-Maktouma, nejvyššího představitele arabského emirátu Dubaj, zahájen nový ročník mezinárodní výstavy zdravotnické techniky ARAB HEALTH 2008.

Tento čtyři dny dlouhý veletrh konaný již tradičně ve Spojených Arabských Emirátech se v posledních letech vyznačuje velkou dynamikou a růstem zájmu jak ze strany vystavovatelů, tak návštěvníků. Ačkoli zatím nedosahuje rozměru největšího evropského zdravotnického veletrhu Medica, v oblasti Blízkého východu jednoznačně dominuje a představuje rovněž spádový veletrh pro další blízké regiony v Asii a Africe.

V letošním roce se na veletrhu představilo více než 2300 vystavovatelů z téměř 70 zemí světa. Veletrh je středem zájmu nejen firem, ale i vlád mnoha zemí, což demonstruje prezentace celkem 30 národních pavilonů včetně pavilonu České republiky. Je proto určitě škoda, že na rozdíl od předchozích let vláda ČR neschválila pro tento rok podporu českým vystavovatelům na dubajském veletrhu.

Na rozdíl od české vlády si zástupci MMM Group uvědomují význam tohoto veletrhu a nutnost kvalitní prezentace pro posílení vlastní pozice v oblasti. Po několika letech rozpačitého hledání optimální cesty se letos síly BMT a.s. i MMM GmbH spojily a vytvořily expozici, která dostatečně vypovídá o dosažených výsledcích na Blízkém východě, síle skupiny, kvalitě našich přístrojů i budoucích ambicích MMM Group.

Nová image přilákala jak tradiční partnery MMM Group, tak i nové zájemce o spolupráci. Především setkání se současnými partnery a předvedení našich sterilizátorů jejich klientům by měly přinést největší užitek z letošní účasti na veletrhu. Vždyť jen ze Saudské Arábie naši expozici navštívilo okolo 20 šejků a dalších významných představitelů nemocnic, které k nám pozval náš místní partner Attieh Medico.

Ačkoli úspěšnost transformace návštěv do přijatých objednávek lze v tuto chvíli jen předvídat, nový způsob prezentace byl přijat jednoznačně pozitivně a na příští rok již byla objednána výstavní plocha o stejné rozloze.

Fotogalerie:

Arabhealth

Arabhealth

Arabhealth