Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

20. výročí založení dceřiné společnosti BMT UA

Letos v létě jsme si připomněli 20. výročí založení naší dceřiné společnosti d.p. BMT UA v Kyjevě na Ukrajině.

Rozhodnutí založit před 20 lety na Ukrajině naši vlastní společnost bylo výsledkem rostoucích prodejů i budoucího obchodního potenciálu tohoto velkého trhu s více než 45 miliony obyvatel, který navíc nemá vlastního výrobce parních sterilizátorů a postupná modernizace celého zdravotnictví je jen otázkou času a dostupných finančních prostředků ve státním rozpočtu.

Naším prvním ředitelem společnosti BMT UA se stal pan Gennadij Sergejev, který ve své pozici bez přerušení působí až dosud. Nyní již jako velmi zkušený odborník v oblasti parní sterilizace a spolupracovník ukrajinského ministerstva zdravotnictví pro oblast tvorby norem pro sterilizaci nástrojů ve zdravotnictví i jako velmi schopný a úspěšný manažer, který rozvíjí naši společnost a dlouhodobě buduje image výrobků BMT i celé MMM Group na ukrajinském trhu.

Naše společnost i naši ukrajinští spolupracovníci prošli v minulých letech velmi složitým procesem, kdy stát neměl téměř žádné prostředky na modernizaci a rozvoj zdravotnictví. O to více je potřeba ocenit snahu a pracovní nasazení našich spolupracovníků z BMT UA, kteří dokázali i v těchto mimořádně náročných situacích nalézt nové zákazníky a získat objednávky. Zaměřili jsme se zejména na farmaceutický průmysl a postupně se nám podařilo dodat naše přístroje do všech cca 16 farmaceutických společností na území Ukrajiny. Zachytili jsme také postupný rozvoj malých soukromých nemocnic (porodnice, urologie, …). Díky naší obchodní aktivitě, pomoci při projektování, kvalitním a spolehlivým přístrojům i zkušeným pracovníkům servisu jsou nyní skoro všechny soukromé nemocnice vybaveny našimi přístroji. Tým BMT UA mohl vždy, i v nejtěžších dobách, počítat i s podporou a pomocí ze strany BMT a MMM Group, která také přispěla ke dlouhodobé stabilizaci našeho týmu v BMT UA.

V BMT UA pracuje nyní 13 zaměstnanců a jejich vztah ke společnosti i stabilita je srovnatelná s naším podnikem. Náš tým je velmi stabilní a většina zaměstnanců, stejně jako ředitel BMT UA pan Gennadij Sergejev, je u nás téměř od založení společnosti popř. od jejich nástupu do BMT UA před mnoha lety. Stabilita kolektivu i v průběhu složitého minulého období nám umožnila vybudovat opravdu silné know-how ve všech oblastech našeho podnikání, díky kterému je nyní BMT UA nejzkušenější a nejúspěšnější společností v oblasti sterilizace na ukrajinském trhu.

Díky rostoucí ekonomice se nám postupně podařilo výrazně zvýšit i objem realizovaných dodávek. Mimo obchodní úspěchy na ukrajinském trhu jsme díky zkušenostem a znalostem našich ukrajinských spolupracovníků získali velmi zajímavé nové zakázky také v Bělorusku nebo v Uzbekistánu. Servisní technici BMT UA nám pomáhají realizovat montáže nových přístrojů a opravy také v Rusku, v Kazachstánu, Uzbekistánu, v Polsku nebo třeba v Dubaji.

Jako poděkování a ocenění těchto skvělých výsledků a mnohaleté úspěšné práce na trhu při prodeji parních sterilizátorů a teplotní techniky se uskutečnila společná oslava 20. výročí založení společnosti BMT UA, která přispěla k dalšímu stmelení kolektivu, dobré zábavě a bude jistě motivací k pracovnímu nasazení a touze po úspěších i do budoucna.

2. 10. 2018