« zpět

Skříně

  • moderní ergonomický design
  • kvalitní materiály i komponenty
  • broušený nerezový povrch pracovních ploch
  • široký výběr variant a příslušenství
  • krátké dodací termíny

Ucelená nabídka skříní zahrnuje všechny nejčastěji žádané modely závěsných, stojících i pojízdných skříní. Zajímavou novinkou jsou prachotěsné transportní vozíky. Skříně jsou vyráběny ve standardních modulových rozměrech nebo dle individuální objednávky. Design skříní zajišťuje ergonomickou práci personálu i snadné čištění a desinfekci.

 

Závěsné skříně 

Ucelené řady závěsných skříněk jsou nabízeny ve standardních hloubkách 300 a 400 mm a šířkách 500 až 1500 mm. Standardní výška skříněk se dvěmi policemi je 650 mm. Skříňky mohou být dle svého určení otevřené nebo uzavíratelné s dveřmi. S ohledem na ergonomii a snadné čištění a desinfekci ploch jsou závěsné skříňky a police vhodné na všechna pracoviště ve zdravotnictví, laboratořích i veřejném stravování.

 

Stojící skříně

stojící skříň Ucelená řada nerezových skříní je nabízena ve standardních hloubkách 600 mm a šířkách 620 až 1200 mm. Výška skříní je obvykle 2015 mm. Skříně mohou být vybaveny dle svého určení různými typy polic. Dle požadavku mohou být skříně vybaveny plnými nebo prosklenými dveřmi. S ohledem na ergonomii a snadné čištění a desinfekci ploch jsou tyto skříně vhodné na všechna pracoviště ve zdravotnictví, laboratořích i veřejném stravování.

 

Pojízdné skříně

Ucelená řada pojízdných skříní – nazývaných také mobilní kontejnery. Skříňky se třemi zásuvkami jsou jako mobilní odkládací plochy určeny zejména k umístění pod pracovní stoly. Zajímavou novinkou jsou prachotěsné vozíky pro transport kontejnerů s nástroji. S ohledem na ergonomii a snadné čištění a desinfekci ploch jsou mobilní kontejnery vhodné na všechna pracoviště ve zdravotnictví a laboratořích.