Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Výstava Interphex 2015

Ve dnech 20.–23. dubna 2015 se v New Yorku opět konala již tradiční, v USA největší výstava přístrojové a laboratorní techniky pro farmaceutický průmysl INTERPHEX 2015. Po dobrých zkušenostech s touto výstavou v minulých letech, kdy se nám podařilo kontaktovat mnohé nové zákazníky nechyběl stánek naší dceřiné společnosti BMT USA na této výstavě ani v letošním roce. Na základě našich dobrých zkušeností a dosažených úspěchů v minulých letech jsme náš stánek opět o něco zvětšili a stali jsme se tak společností s největší plochou věnovanou pouze sterilizaci a laboratorním skříním.

V naší expozici jsme vystavili nový CLIMACELL 222 EVO, FRIOCELL P 22 a VENTICELL 22 a na velkoplošných fotografiích poté celou naši paletu výrobků, parní sterilizátory STERI-Pro a STERI-Lab montované pro potřeby amerických farmaceutických společností ve výrobní hale BMT USA v Monroe u Seattlu, STERIVAP HP IL i řadu generátorů čisté páry.

Bylo potěšitelné konstatovat, že proti loňskému roku stejně jako na laboratorní výstavě Pittcon v březnu opět přibylo potenciálních zákazníků s přesnou představou o jejich budoucích potřebách, což nám dává větší šance budoucího úspěchu. Opět jsme se setkali se zástupci mnoha našich zákazníků, včetně např. světoznámé farmaceutické firmy Pfizer, které jsme v USA dodali v loňském roce cGMP autokláv.

Výstavu jsme využili nejen pro prohloubení kontaktů, ale i pro školení a technické konzultace s našimi místními dealery. I díky této výstavě se nám rok od roku daří dále rozvíjet a zkvalitňovat naši prodejní a servisní síť na celém území USA a je příjemné vidět, jak se k nám spokojení dealeři i zákazníci rádi vracejí.

Trh v USA je velmi rozsáhlý a specifický a funkční, flexibilní a aktivní prodejní síť je jednou z nejvýznamnějších podmínek prodejních úspěchů.

INTERPHEX 2015


INTERPHEX 2015

28. 05. 2015