Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Úspěšné spojení našich přístrojů s produkcí společnosti Bioveta, a.s

Během loňského roku jsme pro výzkumné a vývojové centrum a do nové biotechnologické haly na výrobu veterinárních vakcín společnosti Bioveta, a.s. dodali několik našich vysoce kvalitních produktů.

Jednalo se zejména o parní sterilizátory řady STERIVAP HP IL a teplotní techniku. Za několik posledních let se tak stal výrobce specializovaných veterinárních imunologických a farmaceutických přípravků pro nás významným partnerem v České republice. Akciová společnost Bioveta se sídlem v Ivanovicích na Hané je držitelem certifikátu správné výrobní praxe (GMP), správné laboratorní praxe (GLP), správné distribuční praxe (GDP), ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004, a udržuje si pozici nejvýznamnějšího výrobce veterinárních, imunobiologických a farmaceutických přípravků v České republice. Od roku 2012 připravovala Bioveta, a. s. nejvýznamnější investici ve své historii, a to výstavbu nové biotechnologické haly v hodnotě více než 12 milionů EUR, která díky použití nejnovějších výrobních zařízení a technologií několikanásobně zefektivnila a výrazně inovovala výrobu bakteriálních a virových vakcín v tekuté i lyofilizované formě.

Výroba v nové biotechnologické hale byla úspěšně zahájena v roce 2014 a to také díky našim dodávkám farmaceutických přístrojů.

Bioveta


13. 01. 2015