Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Stolní sterilizátory míří do Íránu

Jednání o spolupráci v oblasti dodávek stolních sterilizátorů probíhají v Íránu již několik let. Moderní design, shoda s evropskou normou EN 13060 pro parní sterilizaci, značka MMM Group jako záruka kvality, to vše lákalo majitele íránské firmy k aktivnímu prodeji našich výrobků na íránském trhu, který je hladový po kvalitní západoevropské a americké produkci.

Velkým úspěchem pak je, že se nám podařilo uspět v referenčním tendru íránského ministerstva zdravotnictví na dodávku 24 kusů stolních sterilizátorů, jež dává perspektivu opakování objednávek z ministerstva i v následujícím období. Íránské ministerstvo zdravotnictví plánuje nákup kvalitních sterilizátorů třídy B pro všechny nemocnice, které stolní sterilizaci potřebují. Vzhledem k tomu, že Írán v minulosti kvůli mezinárodním omezením nemohl sterilizátory ve velkém dovážet, jedná se o plánované nákupy v tisících kusech přístrojů.

V současné době jsme již obdrželi objednávku na prvních 75 kusů stolních sterilizátorů, které by měly být dodávány průběžně ve třech dodávkách během letošního roku. V případě, že se bude obchodní záměr našeho partnera vyvíjet podle předpokladů, lze od příštího roku očekávat postupné navyšování prodejů až do výše několika set přístrojů ročně. Prodeji napomohla i prezentace našich přístrojů v rámci zdravotnického veletrhu Medical Fair, který se konal v íránském Teheránu ve dnech 14.–18. května 2014 a kterého se náš místní partner účastnil.

Small steam sterilizers for Iran


10. 07. 2014