Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Sterilizátor pro výrobce léčiv v USA

Při návštěvě výrobní haly v naší dceřiné společnosti BMT USA, LLC v Monroe, cca 40 mil od Seattlu, v těchto dnech okamžitě upoutá každého návštěvníka obrovská komora parního sterilizátoru pro farmaceutický průmysl. Tato unikátní a v BMT dosud největší vyrobená komora s objemem cca 7 160 litrů nadchla i všechny naše americké spolupracovníky, kteří opravdu nešetřili chválou na adresu všech zainteresovaných pracovníků BMT, kteří se na jejím vývoji, výrobě, montáži, zkouškách, balení a dopravě do USA podíleli. Všichni se shodli, že se jedná o nejkrásnější a nejlépe zpracovanou komoru v historii našich společných projektů.

Komora je v současnosti již napojena na většinu potrubí, komponentů a právě probíhá montáž elektrického propojení, aby mohla být v průběhu září za účasti zástupců firmy našeho amerického zákazníka provedena FAT přejímka a bylo možné přístroj v termínu odeslat zákazníkovi.

Realizace tohoto významného projektu, který jsme získali po dlouhém a náročném výběrovém řízení, ve kterém jsme postupně vyřadili všechny konkurenty z USA, Švédska a Švýcarska, otevírá dveře do zcela nové oblasti dodávek velkoobjemových parních sterilizátorů, ve které jsme dosud neměli žádné reference ani zkušenosti a díky této získané zakázce se nám podařilo zaujmout již i další podobné zákazníky a naše jednání o nových projektech probíhají velmi slibně.

Tato komora je dalším příkladem výborné spolupráce všech pracovníků BMT, naší kreativity při řešení nových úkolů i kvalitní a profesionálně odvedené práce na špičkové světové úrovni, na kterou můžeme být všichni právem hrdí.02. 10. 2019