Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Ohlédnutí za výstavou Zdravoochraněnije 2014 v Moskvě

Ve dnech 8.-12. prosince 2014 se konala již tradičně v Moskvě největší výstava zdravotnické techniky v Ruské federaci Zdravoochraněnije 2014. I přes aktuálně složitou a finančně nestabilní situaci na ruském trhu nemohl výstavní stánek naší úspěšné dceřiné společnosti BMT-MMM na takové výstavě samozřejmě chybět.Náš dynamický tým pracovníků BMT-MMM má za sebou velmi úspěšný rok a my jsme se těšili na setkání s našimi současnými lokálními prodejci, stejně jako na návštěvy nových perspektivních zákazníků.

Naši dealeři nás nezklamali a my jsme tak mohli být od začátku výstavy, od pondělního dopoledne až do pátečního odpoledne, spokojeni jak s počtem zákazníků, tak i s kvalitou nově získaných kontaktů. Získali jsme nové informace o ekonomické situaci i rozpracovaných projektech v jednotlivých regionech a bylo velmi příjemné slyšet pochvalná slova našich dealerů na adresu našich nových mladých pracovníků BMT-MMM, za jejich pracovní nasazení a pružnost při uspokojování přání zákazníků.

Na začátku výstavy k nám přivedl pan JUDr. Jaroslav Kopeček, člen české delegace a předseda Asociace výrobců zdravotnické techniky v ČR, nového pana velvyslance České republiky v Ruské federaci, prvního českého kosmonauta a hrdinu Sovětského svazu, pana Vladimíra Remka. Pana Remka jsme informovali detailně o MMM Group, BMT i naší historii a současných aktivitách na ruském trhu. Náš velmi zajímavý hovor trval asi 30 minut a byl zakončen společnou fotografií. Pan velvyslanec nám na závěr popřál úspěšný průběh výstavy a mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2015.

Na výstavě Zdravoochraněnije jsme představili odborné veřejnosti myčku nástrojů UNICLEAN SL M10-2, oblíbené parní sterilizátory STERIVAP 669 a UNISTERI HP 636 a stolní parní sterilizátor STERIDENT. Z linie teplotní techniky jsme představili i horkovzdušný sterilizátor STERICELL 55.

Těší nás, že jsme se mohli na našem stánku opět setkat se zcela novými a perspektivními dealery i konečnými uživateli, kteří nás navštívili na základě doporučení od našich spokojených stávajících partnerů a zákazníků. Téměř všichni zákazníci vidí rok 2015 za velmi komplikovaný a složitý. Přesto věří, že se nám společně podaří některé z plánovaných projektů zrealizovat. Nárůst investičních prostředků na modernizaci zdravotnictví v Ruské federaci je možné očekávat ovšem nejdříve v roce 2016.

Zdravoochraněnije 2014


04. 02. 2015