Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Největší veletrh laboratorní techniky v USA opět s naší účastí

Koncem letošního března jsme se prostřednictvím naší dceřiné firmy BMT USA Ltd. tradičně účastnili největšího veletrhu laboratorní techniky pro americký kontinent – PITTCON 2019. Přes hlasy některých účastníků, že tento veletrh je čím dál menší, jsme si během tří veletržních dnů ověřili, že se přítomnost stále bohatě vyplatí. Potkali jsme se zde se stávajícími zástupci mnoha amerických, evropských i asijských zemí.

Plánovanou schůzku jsme uskutečnili rovněž s naším novým, silným australským partnerem. Během veletržních schůzek jsme upevnili vztahy s mnoha zástupci všech kontinentů. Zastoupení měli nejen menší dealeři z USA, ale překvapivě také koncoví zákazníci. Jejich návštěvy jsou navíc důležité pro naše obchodní oddělení, jelikož okamžitě získáváme přímou zpětnou vazbu a informace o jejich potřebách a závaznosti jejich zájmu. Dalšími zeměmi s velkou návštěvností byli mj. zástupci z Mexika, Kolumbie, Argentiny, ale i Panamy, Kostariky a Guatemaly.

Uspokojit zákazníky na stále náročnějších světových trzích není jednoduché. Mimo jazykových a celních bariér stále narážíme na různé technické překážky ve formě odlišných napěťových sítí nebo různých předpisů kvalifikačních dokumentů pro instalace našich přístrojů v nemocnicích nebo ve farmaceutických firmách.

Daří se nám upevňovat postavení jednoho z vedoucích výrobců teplotních techniky na světě s vysoce sofistikovanými výrobky. S velkým nasazením našeho konstrukčního týmu a výroby se podařilo procesy zjednodušit, tím částečně snížit nákladovost a nabídnout našim partnerům a zákazníkům lepší dodací lhůty.
25. 06. 2019