Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

MMM Medcenter a trh v Čínské lidové republice

Rok 2014 byl pro MMM Medcenter nejúspěšnějším rokem v celé historii od jejího založení v roce 1993. Podstatný podíl ke každoročnímu růstu má i vývoj trhu v Čínské lidové republice. Pozitivní vliv na vývoj odbytu teplotní techniky měly a mají vysoké růstové faktory čínské ekonomiky a razantní vývoj národních i zahraničních podniků v Číně z oblastí farmacie, kosmetiky, potravinářství, elektroniky, automobilového a jeho dodavatelského průmyslu, obory stavebních materiálů, zoologie a botaniky.

Naše výrobky, vyvinuté a vyrobené v BMT, se těší vysoké přízni a respektu odborných zákazníků. Technologická řešení a inovativní výbava našich přístrojů zajišťují našim přístrojům náskok oproti mnohým místním výrobcům.

Díky neustálému dalšímu vývoji našich produktových řad, obzvláště nyní s příchodem nové řady teplotní techniky s označením EVO, která umožňuje s novým dotykovým displejem a celkově zlepšenou technologií lepší a optimalizované procesy a společně se stabilními hospodářskými podmínkami v Číně očekáváme další pozitivní vývoj prodeje na tamním trhu.

Kromě každodenních prodejů jednotlivých přístrojů se nám v roce 2014 podařilo účastnit se opět velkých významných projektů a tím znovu zvýšit laťku obratu.

S naším místním zástupcem, firmou Alit, se sídlem v Shanghaji a dvěma dalšími pobočkami, pracujeme úspěšně už přes patnáct let. Vedle tradičních výborných obchodních vztahů vznikly také osobní přátelské vazby mezi našimi pracovníky, které pečetí skvělou dosavadní spolupráci.


06. 02. 2015