Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Certifikace přístrojů pro prodej v Koreji a úspěšný veletrh KIMES 2015

Rozvoj prodeje sterilizačních zařízení do zdravotnictví v Koreji je podmíněn certifikací přístrojů. V letech 2012 a 2013 jsme úspěšně zaregistrovali parní sterilizátory STERIVAP, ovšem pouze modely 6618 a 9612. Korejský certifikační orgán KFDA bohužel na rozdíl od evropské praxe neuznává certifikaci modelových řad a technicky analogických přístrojů a striktně vyžaduje testování modelů každé velikosti zvlášť.

S ohledem na požadavky korejských zákazníků a různé velikosti nemocnic tedy bylo nutné rozšířit registraci parního sterilizátoru STERIVAP o další objemové modely 636, 666, 6612 a také 9615, který se objevil v nabídce BMT poměrně nedávno, ale který se těší velké oblibě právě v Koreji a také v Pákistánu.

Po úspěšné certifikaci tak může náš obchodní partner zahájit aktivní prodej již celkem 6 certifikovaných modelů na korejském trhu. První velkou příležitostí pro představení naší rozšířené nabídky certifikovaných modelů byl mezinárodní veletrh zdravotnické a rehabilitační techniky KIMES 2015, který se uskutečnil v korejském Soulu ve dnech 5.–8. března 2015.

Stánek našeho korejského partnera byl koncipován ve stejném duchu jako v předchozím roce. Vedle parního sterilizátoru STERIVAP 666-1 byl vystaven i výstavní panel s velkým pohyblivým displejem. Instalace byla velmi působivá. Místní partner se v letošním roce více zaměřil na oblast dezinfekce a parní sterilizace. Na stánku, kde byly naše sterilizátory umístěny, se to projevilo vyšší návštěvností a profesionálnější prezentací přístrojového vybavení.

Již v průběhu veletrhu se podařilo dohodnout několik významných kontraktů na dodávku naší techniky. Celkově bychom v letošním roce mohli do oblasti zdravotnictví a průmyslu dodat do Koreje řádově desítky velkých parních sterilizátorů.

KIMES 2015


06. 04. 2015