Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

ARABLAB 2015 opět s naší účastí

Stejně jako každý rok jsme i letos měli možnost prezentovat naše výrobky na veletrhu Arablab v Dubaji. Se svými téměř tisíci vystavovateli veletrh Arablab opět potvrdil, že se z malé lokální akce již plně etabloval mezi nejdůležitější události laboratorního kalendáře.

Po celé 4 dny byl náš stánek v obležení zákazníků. Jednalo se o stávající distributory, ale i nové firmy, které měly zájem prezentovat výrobky teplotní techniky na jejich domovských trzích. Vystřídaly se tak u nás zástupci firem z Maroka, Egypta, Jordánska, Kataru, Kuvajtu, Ománu, Iráku, Indie, Sri Lanky, Tanzanie, Keni, Sierra Leone, Číny, Bulharska, či domácích Spojených Arabských Emirátů. Nejvíce kontaktů jsme však již tradičně získali z Íránu, Saudské Arábie a Pákistánu.

Díky blízké spolupráci s naším tamějším partnerem se mohli zákazníci podrobně seznámit s vystavenými modely ECOCELL a FRIOCELL, které na výstavu ze svých skladových zásob poskytnul náš partner BDH Middle East. Díky vzájemné aktivní spolupráci jsou otevřeny dveře společnému růstu a zkvalitňování našich služeb na daném trhu, což všichni zdejší zákazníci vítají.

18. 06. 2015