Menu Hledej For Partners +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Cerrar

Resultado histórico de ventas a pesar del difícil momento de la pandemia Covid-19

V závěru roku 2020 jsme poprvé v naší dlouhé historii dosáhli významného čísla realizovaných tržeb, které přeskočilo hranici jedné miliardy korun (více než 38 milionů Euro), čím se nově řadíme do kategorie velkých a významných společností v České republice.

Letošní rok jsme zahájili s historicky nejvyšším objemem objednávek a společně jsme se těšili, že prožijeme další normální, klidný a úspěšný rok. Kdo by 1. ledna očekával, že zanedlouho budeme shánět látky na výrobu roušek, nakupovat desinfekce a učit se žít a pracovat se všudypřítomným agresivním onemocněním COVID-19. Vzniklá situace vyvolala i v našem podniku velkou vlnu solidarity a ještě více nás všechny stmelila. Společně s našimi dceřinými společnostmi, mateřskou společností MMM a dealery jsme se rychle a aktivně zapojili do boje proti COVID-19 a naše přístroje pomohly pacientům i vědcům na stovkách pracovišť na celém světě. Nejvíce jich bylo dodáno českému zdravotnictví, do Kazachstánu a Saúdské Arábie.

I navzdory nelehké a především nejisté době jsme opět prokázali sílu celého našeho firemního týmu a díky příkladné iniciativě, kreativitě a pracovnímu nasazení jsme naše zákazníky nezklamali. Následně se nám za to odvděčili dalšími zakázkami, které zajistily nejen dostatek práce a finanční stabilitu, ale poprvé v celé historii naší společnosti i dosažení a překonání magické hodnoty prodeje.

Skvělé hospodářské výsledky nás i nadále řadí mezi nejúspěšnější společnosti nejen v České republice, ale i ve světě.


 

18. 12. 2020