Sterilab

Parní sterilizátor STERILAB® s objemem komory 25 litrů, s gravitačním odvzdušněním komory (bez vývěvy) představuje zcela novou generaci malých parních sterilizátorů určených pro laboratoře.
Přístroj je určen ke sterilizaci roztoků v otevřených a uzavřených lahvích, nebalených pevných neporézních předmětů z kovu a skla, pro sterilizaci a tepelnou přípravu laboratorních hmot – agarů, roztoků apod. Standardním vybavením přístroje je pohyblivé čidlo PT 100, volitelně je možné přístroj vybavit nuceným chlazením roztoků po sterilizaci. Široké programové vybavení s možností individuálních programových úprav umožňuje jeho široké uplatnění. Konstrukční řešení se třemi patenty a design chráněný průmyslovým vzorem (patentovaný systém regulace generace páry, patentovaný systém unikátního hardware, patentovaná sdružená funkce čerpadla).Díky svým malým rozměrům, velké sterilizační komoře, špičkové kvalitě a mnohostrannému použití je přístroj STERILAB® vhodný k použití na všech pracovištích kde je požadována špičková kvalita, rychlost, spolehlivost a nejvyšší bezpečnost sterilizace.
Technické parametry

Objem komory [l]

  • celkový / využitelný 25 / 20 l

Rozměry využitelného prostoru

  • průměr × hloubka 269/440 mm

Vnější rozměry přístroje

  • šířka × výška × hloubka 502 × 472 × 750 mm

Hmotnost

  • 77 kg

Změny konstrukce a provedení vyhrazeny
Hodnoty se mohou lišit v závislosti na konkrétních parametrech vsázky a medií.

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Vyplňte kontaktní formulář, rádi se Vám ozveme.

Mám zájem o:

Udělujeme tímto společnosti BMT Medical Technology s.r.o. výslovný souhlas k šíření jejich obchodních sdělení elektronickými prostředky za účelem poskytnutí informací na náš dotaz zaslaný prostřednictvím tohoto formuláře.
Tento souhlas se uděluje podle ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., ve znění jeho pozdějších předpisů, o některých službách informační společnosti.