« zpět

STERICELL – Volitelné vybavení

(nutno specifikovat při objednání)

dveře s oknem a vnitřním osvětlením (mimo objem 22 l)
pro kontrolu činnosti uvnitř komory bez nutnosti otevření dveří přístroje. Dveře jsou osazeny třívrstvými tepelně odolnými okny a tepelně odolnými žárovkami. Vypínač osvětlení je umístěn na dveřích.
.

průchodky Ø 25,50,100 mm (Ø 100 mm není u objemu 22 l)
Možnost volby průměru, počtu a umístění průchodek. Průchodky jsou kovové z vnější strany uzavřené speciální plastovou zátkou, která umožňuje provlečení vodičů apod. z vnějšího prostoru do prostoru komory.
.

uzamykatelné dveřeuzamykatelné dveře
mechanický zámek je umístěn na horní přední ploše dveří poblíž uzavíracího mechanismu. Slouží pro zamezení otevření přístroje neoprávněnou osobou.
.

Zrcadlové dveřevlevo uchycené dveře (mimo objem 22 litrů)
jsou zrcadlově symetrickým provedením vpravo uchycených dveří
.

1 až 4 pohyblivá teplotní čidla PT 100
.

komunikační software WarmCommspeciální software WarmComm 4 B
je určen pro záznam průběhu regulace teploty v teplotních skříních. Data získaná v průběhu regulace jsou zobrazována ve formě grafu (kde je na horizontální ose čas a na vertikální ose jsou získaná data). Program umožňuje sledování regulace v reálném čase, uložení průběhu regulace do souboru na disk a rovněž prohlížení dříve vytvořených souborů. Software WarmComm 4 Basic umožňuje sledování dat více jak 10 připojených přístrojů.
.

nerezové opláštění přístroje AISI 304
vysoká kvalita designu a životnosti přístroje
.

HEPA filtr třídy S (zabudování vduchového filtru)
filtruje a čistí vstupní vzduch od mechanických a biologických nečistot. HEPA filtr je buď v běžném provedení  nebo v provedení přetlakovém.Přetlakový HEPA filtr je vybaven vnějším ventilátorem, který tlačí okolní vzduch přes HEPA filtr do komory a tím zajišťuje v komoře přetlak proti okolí cca 20 Pa. Vzduchový filtr je součástí volitelného příslušenství, instaluje se při chlazení přístroje nuceným oběhem vzduchu. Třída filtru podle DIN 24 184 je S. , podle EUROVENT je EU 12, podle EN 1822 je H13.Účinnost 99,99 %, částice 0,3 µm.
.

dvoudvéřové  průchozí provedení (pouze u objemů 222 a 404 litrů)
umožňuje nakládání materiálu v jednom prostoru a jeho odběr po tepelném zpracování v prostoru druhém (např. vložení v nesterilním – „špinavém“ – prostoru a odběr po sterilizaci ve sterilním – „čistém“ – prostoru).
.

prodloužení výfuku
pro připojení přístroje na externí ventilační systém s kondenzační drážkou
.

procesové a chemické indikátory horkovzdušné sterilizace
pro kontrolu sterilizační účinnosti
.

automatické blokování dveří
.

bezpotenciálový kontakt pro alarmová hlášení
.