« zpět

Produkty:

Sterident

STERIDENT

Parní sterilizátor STERIDENT s objemem komory 15 litrů představuje zcela novou generaci malých parních sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem (ČSN EN 13060 pro třídu B) i obsluhujícího personálu. Sterilizátory STERIDENT jsou vhodné ke sterilizaci všech nástrojů, materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci parou ve zdravotnictví, veterině i laboratořích. Díky svým malým rozměrům, špičkové kvalitě a mnohostrannému použití jsou přístroje STERIDENT vhodné k použití zejména v oblasti stomatologie, kde je požadována špičková kvalita, rychlost, spolehlivost a nejvyšší bezpečnost sterilizace.
Výrobek získal prestižní ocenění Zlatá Mefa 2002, nominaci do soutěže vynikající výrobek roku 2003 a ocenění Grand Prix Pragomedica 2005.

více informací >>

 

STERIMAT

STERIMAT 

Parní sterilizátor STERIMAT s objemem komory 20 litrů představuje zcela novou generaci malých parních sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem (ČSN EN 13060 pro třídu B) i obsluhujícího personálu. Sterilizátory STERIMAT jsou vhodné ke sterilizaci všech nástrojů, materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci parou ve zdravotnictví, veterině i laboratořích. Díky svým malým rozměrům, špičkové kvalitě a mnohostrannému použití jsou přístroje STERIMAT vhodné k použití na všech pracovištích, kde je požadována špičková kvalita, rychlost, spolehlivost a nejvyšší bezpečnost sterilizace.

více informací >>

 

STERIMAT Plus

STERIMAT PLUS

Stolní parní sterilizátor STERIMAT PLUS, s objemem komory 25 litrů, představuje zcela novou generaci sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem (ČSN EN 13060 pro třídu B) i obsluhujícího personálu. Sterilizátory STERIMAT PLUS jsou vhodné ke sterilizaci většího množství nástrojů (včetně chirurgických), materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci parou ve zdravotnictví a veterině. Pro sterilizaci roztoků v otevřených lahvích je možné přístroj vybavit zabudovaným pohyblivým čidlem PT 100, čímž se jeho použití rozšiřuje i na laboratoře.

více informací >>