« zpět

Podniková prodejna

Naše podniková prodejna je umístěna v centru Brna, na ulici Cejl č. 50 a je snadno dostupná z centra města pěšky (cca  500 m) nebo tramvají (cca  50 m vpřed od  zastávky tramvaje "Körnerova" v ulici Cejl). 


PRODEJNÍ DOBA: Po–Pá: 8:30–12:30; 13:00–16:30

 

Všechny informace naleznete na speciálních webových stránkách podnikové prodejny na adrese: Facebook prodejny zdravotnických prostředků

 www.zdravotnicke-potreby-brno.cz

Ukaž prodejnu na mapě

 Ukaž prodejnu na mapě

Podniková prodejna telefon

 Tel.: 545 537 381

Podniková prodejna e-mail

 e-mail:

Facebook prodejny zdravotnických prostředků

 Facebookové stránky prodejny

 

  • široká nabídka vlastních výrobků – zdravotnických a laboratorních přístrojů
  • sortiment drobných chirurgických nástrojů a zdravotnického materiálu
  • nabídka zbytkového nerez. materiálu
  • realizace drobných zakázek dle přání zákazníků
  • možnost osobní návštěvy i komunikace přes internet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuální nabídka

 

Zdravotnické a laboratorní přístroje

Široký sortiment zdravotnických a laboratorních přístrojů, které jsou vyráběny v našem výrobním závodě. Nabízíme horkovzdušné, parní a formaldehydové sterilizátory; laboratorní sušárny a inkubátory (termostaty); nerezový nábytek s určením pro lékařská pracoviště, laboratoře, oblast služeb jako např. pedikúry a manikúry, pearcing, … Na výrobky poskytujeme 24. měsíční záruku. Servis je zajištěn sítí autorizovaných servisních středisek po celé ČR.

V rámci výhradního obchodního zastoupení německého výrobce mycích, čisticích a dezinfekčních prostředků Dr. Weigert na českém trhu nabízíme širokou škálu produktů s určením zejména pro profesionální účely, ale i pro domácnosti.

 

Drobný prodej – chirurgické a stomatologické nástroje, pomůcky a zdravotnický materiál

V naší nabídce naleznete široký sortiment výrobků jak pro profesionální určení – např. nástroje pro pedikúru, manikúru a studenty lékařství, tak i pro široké využití v domácnosti.

Základní specifikace sortimentu – zubní i mezizubní kartáčky, nůžky, pinzety, pilníky, skalpely, peany, jehly, lékařské teploměry, digitální měřiče tlaku krve, fonendoskopy a mnoho dalších zdravotnických nástrojů či pomůcek - leukoplast, tejpy, Inko podložky, láhve na moč, masážní pomůcky.

Nově nabízíme široký sortiment plastových kelímků, rozprašovačů a nádobek na kapky.

Skladem je též Neoblank na ošetření nerezových ploch.

 

Prodej hutního materiálu

Široký sortiment hutního materiálu. Zbytky nerezových plechů různých rozměrů.

 

Realizace drobných zakázek

Součástí naší nabídky je i realizace drobných zakázek dle přání zákazníků, např. ohýbání, broušení, pískování, svařování, dělení střihem popřípadě laserem. Možnost i z vlastního materiálu. Vždy po osobním jednání.

 

Forma nákupu

Pro nákup chirurgických nástrojů a zdravotnického materiálu s ohledem na široký sortiment a jemné rozdíly mezi jednotlivými typy doporučujeme osobní návštěvou v prodejně. V případě zájmu o konkrétní zboží, přístroje, případně služby, doporučujeme navštívit další sekce prezentující naše přístroje na stránkách www.bmt.cz.