« zpět

Nerezový zdravotnický nábytek

  • Nerezový nábytekšpičková konstrukce, kvalita a design
  • již více než 100 modelů a typů
  • zakázková výroba na míru
  • optimální využití daného prostoru
  • kvalitní materiály a konstrukční prvky
  • kompletní služby, vč. zaměření a montáže

Na základě přání našich zákazníků jsme v roce 2000 využili naše zkušenosti získané v tuzemsku i zahraničí i naši kompetenci tradičního výrobce sterilizátorů a připravili jsme pro Vás novinku – modulární sortiment nerezového nábytku.

Již krátce po uvedení na trh si náš nerezový nábytek zajistil velkou oblibu u odborné veřejnosti a stal se nedílnou součástí ucelených dodávek investičních celků. Sortiment nabízeného nábytku se každý měsíc v návaznosti na nové specifické požadavky zákazníků rozšiřuje a obsahuje již více než 100 modelů a typů.

Nábytek je vhodný zejména pro oddělení centrální sterilizace, substerilizace, mytí, balení a přípravy materiálu, sklady sterilního materiálu, veterinární ordinace a laboratoře, ale může být s úspěchem použit i v kuchyních a místnostech pro přípravu stravy.

Samozřejmostí je výroba nábytku na míru i možnost dodání atypických kusů, jako např. podávací okna, prokládací boxy... nebo nerezové oddělovací stěny.

Vše je barevně, tvarově i rozměrově sladěno – přednost dodávky od jednoho dodavatele.
Naše znalosti a zkušenosti, kompetence výrobce sterilizátorů i vybudované systémy jakosti výroby (ISO 9001, …) vložené do konstrukce, výroby i služeb spojených s nerezovým nábytkem jsou pro Vás zárukou jeho vysoké užitné hodnoty, kvality, designu i dokonalého zpracování.

 

Seznamte se s naším sortimentem nerezového nábytku i s možností komplexních dodávek investičních celků v sekci – Naše služby.