Malé parní sterilizátory

  • Malé parní sterilizátorykompaktní, spolehlivé a hospodárné
  • rychlé a bezpečné
  • objem komory 15, 20 a 25 litrů
  • mikroprocesorové řízení, snadná a přehledná obsluha
  • možnost umístění na desku stolu
  • široká nabídka sterilizačních programů

Ucelená nabídka stolních parních sterilizátorů pro širokou oblast použití. Sterilizačního účinku je dosahováno působením syté vodní páry při stanovené teplotě, tlaku a délce sterilizační expozice. Obvykle jsou používány teploty 121 °C a 134 °C při dobách sterilizační expozice dle charakteru použití od 4 do 60 minut. Vlastní proces probíhá v uzavřené tlakové komoře vyrobené z nerezavějící oceli. Přístroje nevyžadují pevné napojení na přívod vody ani odpad.

Tlaková komora i dveře jsou vyrobeny z nerezové oceli (DIN 1.4571, AISI 316 Ti). S výjimkou el. energie nevyžadují žádné další pevné napojení na rozvody medií ani na odpad vody.

Produkty:

Sterident

STERIDENT

Parní sterilizátor STERIDENT s objemem komory 15 litrů představuje zcela novou generaci malých parních sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem (ČSN EN 13060 pro třídu B) i obsluhujícího personálu. Sterilizátory STERIDENT jsou vhodné ke sterilizaci všech nástrojů, materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci parou ve zdravotnictví, veterině i laboratořích. Díky svým malým rozměrům, špičkové kvalitě a mnohostrannému použití jsou přístroje STERIDENT vhodné k použití zejména v oblasti stomatologie, kde je požadována špičková kvalita, rychlost, spolehlivost a nejvyšší bezpečnost sterilizace.
Výrobek získal prestižní ocenění Zlatá Mefa 2002, nominaci do soutěže vynikající výrobek roku 2003 a ocenění Grand Prix Pragomedica 2005.

více informací >>

 

STERIMAT

STERIMAT 

Parní sterilizátor STERIMAT s objemem komory 20 litrů představuje zcela novou generaci malých parních sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem (ČSN EN 13060 pro třídu B) i obsluhujícího personálu. Sterilizátory STERIMAT jsou vhodné ke sterilizaci všech nástrojů, materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci parou ve zdravotnictví, veterině i laboratořích. Díky svým malým rozměrům, špičkové kvalitě a mnohostrannému použití jsou přístroje STERIMAT vhodné k použití na všech pracovištích, kde je požadována špičková kvalita, rychlost, spolehlivost a nejvyšší bezpečnost sterilizace.

více informací >>

 

STERIMAT Plus

STERIMAT PLUS

Stolní parní sterilizátor STERIMAT PLUS, s objemem komory 25 litrů, představuje zcela novou generaci sterilizátorů bez výjimky splňujících požadavky norem (ČSN EN 13060 pro třídu B) i obsluhujícího personálu. Sterilizátory STERIMAT PLUS jsou vhodné ke sterilizaci většího množství nástrojů (včetně chirurgických), materiálů, textilu, gumy a plastů určených ke sterilizaci parou ve zdravotnictví a veterině. Pro sterilizaci roztoků v otevřených lahvích je možné přístroj vybavit zabudovaným pohyblivým čidlem PT 100, čímž se jeho použití rozšiřuje i na laboratoře.

více informací >>