Malé parní sterilizátory

  • Malé parní sterilizátorykompaktní, spolehlivé a hospodárné
  • rychlé a bezpečné
  • objem komory 25 litrů
  • mikroprocesorové řízení, snadná a přehledná obsluha
  • možnost umístění na desku stolu
  • široká nabídka pracovních programů

Ucelená nabídka stolních parních sterilizátorů pro širokou oblast použití. Sterilizačního účinku je dosahováno působením syté vodní páry při stanovené teplotě, tlaku a délce sterilizační expozice. Obvykle jsou používány teploty 121 °C a 134 °C při dobách sterilizační expozice dle charakteru použití od 4 do 60 minut. Vlastní proces probíhá v uzavřené tlakové komoře vyrobené z nerezavějící oceli. Přístroje nevyžadují pevné napojení na přívod vody ani odpad.

Tlaková komora i dveře jsou vyrobeny z nerezavějící oceli (ČSN 17347, DIN 1.4571, AISI 316 Ti). S výjimkou el. energie nevyžadují žádné další pevné napojení na rozvody medií ani na odpad vody.

Produkty:

Sterident

STERILAB

Parní sterilizátor STERILAB s objemem komory 25 litrů, s gravitačním odvzdušněním komory (bez vývěvy) představuje zcela novou generaci malých parních sterilizátorů určených pro laboratoře.

Přístroj je určen ke sterilizaci roztoků v otevřených a uzavřených lahvích, nebalených pevných neporézních předmětů z kovu a skla, pro sterilizaci a tepelnou přípravu laboratorních hmot – agarů, roztoků apod. Standardním vybavením přístroje je pohyblivé čidlo PT 100, volitelně je možné přístroj vybavit  nuceným chlazením roztoků po sterilizaci. Široké programové vybavení s možností individuálních programových úprav umožňuje jeho široké uplatnění. Díky svým malým rozměrům, velké sterilizační komoře, špičkové kvalitě a mnohostrannému použití je přístroj STERILAB vhodný k použití na všech pracovištích kde je požadována špičková kvalita, rychlost, spolehlivost a nejvyšší bezpečnost sterilizace.

více informací >>