Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Svařovací technolog

Požadavky

  • Vysokoškolské I. nebo II. Stupně s evropským certifikátem "svářecí technolog"
  • Zaměření: strojírenské technické konstrukce a pod.
  • Kvalifikace IWT nebo IWE
  • Znalost ISO 3834-3, výroby tlakových zařízení podle ASME a PED
  • Znalosti postupů svařování a přejímek tlakových nádob, zkoušky v oblasti NTD kontroly výhodou případně kvalifikace revizního technika tlakových nádob
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • Praxe na pozici výhodou
  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Kreativní přístup k práci
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní firmy
  • Doplňování odborného vzdělání formou školení, seminářů, návštěvou výstav atd.
  • Společnost s dobrým renomé
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s benefity
  • Další podnikový růst
  • Seberealizace

Pracovní náplň

  • Vypracovává, zajišťuje revize, distribuci a zavádění Příruček QC pro výrobu tlakových zařízení pro všechny oblasti zájmu BMT, zejména podle PED
  • Udržuje kontakt s AIA/AI, za účelem zabezpečení kvalifikace svářečů
  • Řeší neshody v procesu realizace svařování,
  • Nedestruktivní zkoušky včetně jejich vyhodnocování (VT, PT)
  • Koordinaci procesu přípravy a realizace projektů
  • Nejvyšší možnou kvalitu procesu realizace tlakových zařízení z hlediska termínů a kvality provedení svárů
  • Implementaci veškeré legislativy nutné pro realizaci projektů TZ do všech oblastí zájmů BMT, zejména ASME, PED/TÜV/, Čína
  • Provedení průběžných a výstupních kontrol svařování
  • Kompletnost a správnost dokumentace

Pracoviště

  • Brno

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

Kontakty - oddělení Lidských zdrojů

Staňte se součástí našeho týmu!

Reagujete-li na kontrétní nabídku volné pozice, strukturované životopisy prosíme zasílejte v češtině i cizím jazyce na výše uvedené kontakty.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do tří týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům.

Děkujeme za pochopení.

Žádná z aktuálně obsazovaných pozic Vás neoslovila?

Máte o práci v naší společnosti zájem?

Dejte nám o sobě vědět - třeba budeme v budoucnu potřebovat zaměstnance právě s Vašimi zkušenostmi a znalostmi!

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti BMT Medical Technology s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento souhlas platí až do Vašeho vyjádření, že nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů..

Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.