Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Strojírenský technolog

Požadavky

  • VŠ strojní-technologie, praxe v oboru výhodou
  • Aktivní jazyk NJ nebo AJ
  • Pečlivost, samostatnost a odpovědnost
  • Základní manuální zručnost, schopnost něco demonstrovat
  • Základní znalost SW – Pro E je výhodou (podpora kreslení přípravků)
  • Flexibilitu uchazeče

Nabízíme

  • Velmi dobré pracovní a mzdové podmínky včetně benefitů
  • Perspektivu u stálé a rozvíjející se firmy, která navazuje na dlouholetého výrobce zdr. techniky - firmu CHIRANA
  • Odborný růst
  • Dobré dopravní spojení

Pracovní náplň

  • Perfektní orientace v konstrukční dokumentaci – čtení výkresů a kusovníků
  • Znalost struktury technologického postupu
  • Jasná orientace v použití výrobních technologií (strojů) při zpracování technologických postupů
  • Znalost struktury časových normativních údajů operace a způsobů jejich získávání – výpočet, porovnání, měření atp.
  • Znalost pojmu produktivita a znalost metod zvyšování produktivity, např. navrhování nových technologií, nových přípravků, nových pracovních postupů
  • Znalost základních strojírenských měřidel a zacházení s nimi
  • Základní znalost vlastností hutního materiálu používaného ve firmě (austenitické materiály především)
  • Schopnost komunikovat na solidní technické úrovni s ostatními zaměstnanci firmy
  • Uvědomovat si definici kvality výrobků a v rámci technických možností a ekonomických omezení dodržovat nejvyšší úroveň
  • Schopnost analyzovat nutnost obnovy nebo modernizace strojního parku firmy, doporučovat vhodné stroje a ekonomicky vyhodnotit výsledky investice
  • Bezproblémová adaptace a osvojení si technického SW zavedeného ve firmě a práci na PC

Pracoviště

  • Brno

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

Kontakty - oddělení Lidských zdrojů

Staňte se součástí našeho týmu!

Reagujete-li na kontrétní nabídku volné pozice, strukturované životopisy prosíme zasílejte v češtině i cizím jazyce na výše uvedené kontakty.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do tří týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům.

Děkujeme za pochopení.

Žádná z aktuálně obsazovaných pozic Vás neoslovila?

Máte o práci v naší společnosti zájem?

Dejte nám o sobě vědět - třeba budeme v budoucnu potřebovat zaměstnance právě s Vašimi zkušenostmi a znalostmi!

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti BMT Medical Technology s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento souhlas platí až do Vašeho vyjádření, že nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů..

Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.