Menu Hledej Pro partnery +420 545 537 111 mail@bmt.cz
Zavřít

Seřizovač CNC

Požadavky

  • Vyučen ve strojním oboru nebo SPŠ strojní, praxe v oboru výhodou
  • Zkušenosti s CNC stroji (např.Trumatic) především lisy výhodou, ale ne podmínkou
  • Vícesměnný provoz
  • Zdravotní stav umožňující případně i noční směny
  • Flexibilita uchazeče

Nabízíme

  • Velmi dobré pracovní a mzdové podmínky včetně benefitů,
  • Perspektivu u stále a rozvíjející se firmy, která navazuje na firmu CHIRANA
  • Odborný růst
  • Dobré dopravní spojení

Pracovní náplň

  • Seřizení a obsluha CNC lisu Ohraňovací lisy, Trumatic, laser
  • Manipulace s materiálem-plechy
  • Dodržování norem ISO

Pracoviště

  • Brno

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

Kontakty - oddělení Lidských zdrojů

Staňte se součástí našeho týmu!

Reagujete-li na kontrétní nabídku volné pozice, strukturované životopisy prosíme zasílejte v češtině i cizím jazyce na výše uvedené kontakty.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do tří týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům.

Děkujeme za pochopení.

Žádná z aktuálně obsazovaných pozic Vás neoslovila?

Máte o práci v naší společnosti zájem?

Dejte nám o sobě vědět - třeba budeme v budoucnu potřebovat zaměstnance právě s Vašimi zkušenostmi a znalostmi!

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti BMT Medical Technology s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento souhlas platí až do Vašeho vyjádření, že nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů..

Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.