« zpět

INCUCELL

INCUCELLPřirozený, přesný

Vhodné pro bezpečné zpracování mikrobiologických kultur. Řada INCUCELL se vyznačuje bezhlučným chodem a jemným prouděním vzduchu v užitném prostoru. Speciální oblasti použití jsou zejména biologické a mikrobiologické laboratoře. Lze je využít také pro zkoušky kvality ve farmaceutickém průmyslu a kosmetice, pro testování ve veterinární medicíně a potravinářství.

  • Vnitřní objem: 22, 55, 111, 222, 404, 707 litrů
  • Teplotní rozsah: od 5 °C nad okolní teplotou do 100 °C
  • Vnitřní skleněné dveře
  • Vnitřní komora:  nerezová ocel DIN 1.4301 (AISI 304)

 

Základní konstrukční prvky

Robustní konstrukce a dokonalá ochrana proti korozi jsou zajištěny samonosným vnějším pláštěm z pozinkovaného ocelového plechu s tvrdým a odolným vypalovacím lakem na vnější straně. Vnitřní dvouplášťová komora a panel dveří jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli (DIN 1.4301, AISI 304). Pro úsporu energie a minimalizaci vysálaného tepla do okolí je komora dokonale izolována ekologickým izolačním materiálem. Vnitřní stěny komory je možné např. pro čištění snadno vyjmout bez nutnosti použití nářadí. Komora je navíc vybavena plynule nastavitelnou odvětrávací klapkou a vnitřními skleněnými dveřmi. Dveře jsou pro dokonalé utěsnění komory zajištěny ve čtyřech bodech.

Změny konstrukce a provedení vyhrazeny.

 

Popis produktové řady

Řada úsporných inkubátorů INCUCELL s objemem komory 22, 55, 111, 222, 404 a 707 litrů, rozsahem teplot od 5 °C nad okolí do 100 °C a přesnou regulací teploty je vhodná pro kvalitní a bezpečné zpracování mikrobiologických kultur v oblasti laboratoří i průmyslu. Řada INCUCELL se vyznačuje bezhlučným chodem a jemným prouděním vzduchu. Nabízí vysoký komfort obsluhy, přesnou regulaci a krátké časy vyrovnání teploty v komoře po otevření dveří. Přístroje řady INCUCELL splňují požadavky technickolegislativních předpisů ČR i EU.