Horkovzdušné sterilizátory

  • Horkovzdušný sterilizátor
  • Objem komory 55 až 404 litrů
  • Rozsah teplot: od +10 °C nad okolí do 250 °C
  • Bezpečné, spolehlivé a hospodárné
  • Mikroprocesorové řízení, snadná a přehledná obsluha
  • Výstup pro připojení tiskárny nebo PC
  • Krátké dodací termíny

Ucelená nabídka horkovzdušných sterilizátorů řady STERICELL. Řada STERICELL je vhodná pro dokonalý, rychlý a přesný proces sušení, ohřevu a sterilizace ve zdravotnictví. Sterilizačního účinku je dosahováno působením suchého horkého nuceně proudícího vzduchu, při stanovené teplotě a délce sterilizační expozice. Obvykle jsou používány teploty 160 °C a 180 °C při dobách sterilizační expozice dle charakteru použití od 30 do 60 minut. Vlastní proces probíhá v uzavřené komoře vyrobené z nerezavějící oceli.
Princip činnosti je založen na jemném, patentově chráněném proudění vzduchu pomocí ventilátoru v elektricky vyhřívané komoře. Unikátní systém proudění vzduchu v komoře zajišťuje tichý chod a jemné prohřívání vzorků. Dvouplášťová konstrukce komory spolu s mikroprocesorovou adaptabilní automatikou Standard-line (na přání Komfort-line s mnoha doplňkovými funkcemi) zajišťují homogenní rozložení teploty v komoře, přesný průběh procesů a krátké časy zotavení (návratu na zvolenou teplotu) po otevření dveří komory. Přístroje řady STERICELL jsou standardně vybaveny také plynule nastavitelnou odvětrávací klapkou do komory.

Produkty:

STERICELL

Řada STERICELL  se vyznačuje tichým chodem a jemným nuceným prouděním vzduchu v komoře. Je vhodná pro kvalitní a bezpečné sušení, vyhřívání a sterilizaci materiálů v laboratořích s objemem komory 22, 55, 111, 222, a 404 litrů. Objem 404 litrů nabízíme pro možnost zabudování do stěny i v průchozím, dvoudvéřovém provedení. Patentovaný systém proudění vzduchu v komoře zaručuje rychlé a přesné dosažení rozložení zvolené teploty v komoře a tím i ideálního procesu prohřívání vzorků. Řada STERICELL  nabízí vysoký komfort obsluhy, přesnou regulaci a krátké časy vyrovnání teploty v komoře po otevření dveří a je proto vhodná pro náročné a přesné testy a procesy. Řada STERICELL  je oproti řadě VENTICELL  navíc vybavena čidly kontrolujícími otevření dveří i větrací klapky a speciálním software. Tímto řešením je zcela vyloučen vliv nepečlivé obsluhy na bezpečný výsledek sterilizačního cyklu. Protokol o jednotlivých šaržích je možno přehledně vytisknout pomocí tiskárny nebo uložit do PC.

více informací >>