« zpět

ECOCELL - Příslušenství

Přídavné drátěné síto chrom nebo nerez
(nerezové síto není dostupné pro objem 22 l)
Přídavné síto do komory přístroje. Umožňuje zpracování většího množství materiálu. Maximální doporučený počet kusů v závislosti na objemu vnitřní komory naleznete v přehledu technických parametrů.
.

pridavna_derovana_police.jpgRůzné typy polic

.

odkapavaci_vana.jpgOdkapávací vana - plech – nerez
Slouží k zachycení kondenzátu.
.

3F_zasuvka.jpgZásuvka 3 F
(dostupné pouze pro objemy 404 a 707 litrů)
.

tiskarna.jpgTiskárna
Umožňuje archivování průběhu procesu probíhajícího v komoře přístroje. Na tiskové pásce se vytiskne hlavička, která obsahuje typ přístroje, nastavenou teplotu, případně rampu, počet cyklů, otáčky ventilátoru a zvolený časový interval tisku. Pod hlavičkou se vytisknou na jednom řádku hodnoty těchto údajů: čas od spuštění programu, skutečná teplota v komoře (případně pod ní teplota na flexibilním čidle). Připojení tiskárny k přístroji do zásuvky pro tiskárnu je zajištěno kabelem se sériovým konektorem (RS 232C). Pomocí adaptéru je tiskárna připojena do elektrické sítě. Na tiskárně se vytiskne hlavička, která obsahuje typ přístroje, nastavenou teplotu, případně rampu, počet cyklů, otáčky ventilátoru, RH, světlo a zvolený časový interval tisku. Pod ní se vytisknou na jednom řádku hodnoty těchto údajů: čas od spuštění programu, skutečná teplota v komoře (případně pod ní teplota na flexibilním čidle).
.

bodove_mereni_protokoly.jpg3 - bodové měření
9 - bodové měření
27 - bodové měření - maximum
Přístroj musí splňovat teplotní průběh s maximální přesností a reprodukovatelností. Protokoly o dodržení norem pro kvalitu jako ISO 9000, ISO/IEC 17025 jsou základním předpokladem prokazování kvality poskytovaných služeb certifikovaných laboratoří.

Další měřené teploty
Kontrolní měření v několika bodech (dle přání zákazníka) komory přístroje při stanovení jedné teplotní hodnoty.
.

bodove_mereni_protokoly.jpg3 - bodové měření vč. IQ a OQ dokumentace
9 - bodové měření vč. IQ a OQ dokumentace
Přístroj musí splňovat teplotní průběh s maximální přesností a reprodukovatelností. Protokoly o dodržení norem pro kvalitu jako ISO 9000, ISO/IEC 17025 jsou základním předpokladem prokazování kvality poskytovaných služeb certifikovaných laboratoří.

Instalační kvalifikace (IQ)
Dokazuje a dokladuje, že zařízení a podpůrné systémy jsou vhodně vybrány, správně instalovány a jsou ve shodě s požadovanými specifikacemi.

Operační kvalifikace (OQ)
Prokazuje a dokladuje, že přístroj může opakovaně a spolehlivě provádět navržené funkce v rozsahu operačních parametrů.
.

tiskarna.jpgPojízdný stolek pod přístroj (mimo objem 22, 404 a 707 litrů)
Stolek tvoří jednotný celek s přístrojem, díky kolečkům umožňuje jeho snadné přemístění.
.