« zpět

DUROCELL

DUROCELLVysoce odolný

Speciální řada DUROCELL s vysoce odolnou vrstvou EPOLONu, která chrání vnitřní nerezový prostor před agresivními látkami jako jsou kyseliny a louhy. Umožňuje optimální temperování materiálů. Ideální pro kyselou i alkalickou hydrolýzu, extrakci nehořlavinami i rozklad látek v pevné fázi.

  • Vnitřní objem: 22, 55, 111, 222 litrů
  • Teplotní rozsah: od 5 °C nad okolní teplotou do 125 °C
  • Vnitřní komora: nerezová ocel DIN 1.4301 (AISI 304)

 

Základní konstrukční prvky

Robustní konstrukce a dokonalá ochrana proti korozi jsou zajištěny samonosným vnějším pláštěm z pozinkovaného ocelového plechu s tvrdým a odolným vypalovacím lakem na vnější straně. Vnitřní dvouplášťová komora a panel dveří jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli (mat. DIN 1.4301, AISI 304). Pracovní stěny a panel dveří stěny jsou pro zvýšení odolnosti navíc pokryty vrstvou vysoce odolného plastu Epolon. Pro úsporu energie a minimalizaci vysálaného tepla do okolí je komora dokonale izolována ekologickým izolačním materiálem. Vnitřní stěny komory je možné např. pro čištění snadno vyjmout bez nutnosti použití nářadí. Komora je navíc vybavena plynule nastavitelnou odvětrávací klapkou a na přání může být doplněna o dveře s oknem a vnitřní osvětlení. Dveře jsou pro dokonalé utěsnění komory zajištěny ve čtyřech bodech.

 

Popis produktové řady

Řada úsporných sušáren DUROCELL s objemem komory 22, 55, 111 a 222 litrů, rozsahem teplot od 5 °C nad okolí do 125 °C, přesnou regulací teploty a nerezovou komorou chráněnou navíc povlakem vysoce účinného plastu Epolonu je vhodná pro práci s kyselinami a louhy, kyselou a alkalickou hydrolýzu a pod. Řada DUROCELL se vyznačuje dokonalou antikorozní ochranou všech částí komory, bezhlučným chodem a jemným prouděním vzduchu v komoře. Nabízí vysoký komfort obsluhy, přesnou regulaci a krátké časy vyrovnání teploty v komoře po otevření dveří. Přístroje řady DUROCELL splňují požadavky technickolegislativních předpisů ČR i EU.

 

Změny konstrukce a provedení vyhrazeny.