SELECTOMAT SL

Trvalá spolehlivost, nejlepší kontrola zdrojů, globální rychlé služby

Prvotřídní kvalita - vynikající cena

MMM je předním dodavatelem zařízení pro nemocniční sterilizaci po celém světě, a to z následujících důvodů: Naše přístroje se vyznačují nejen skvělou kvalitou a životností. Společnost MMM již déle než pět desetiletí prokazuje, že je pro své zákazníky spolehlivým partnerem – bez ohledu na to, kde právě jsou nebo kdy potřebují naši pomoc. Proto přesně víme, co potřebují pro své každodenní sterilizační úkoly.

Na základě svých dlouhodobých zkušeností jsme vyvinuli novátorskou standardní řadu parních sterilizátorů Selectomat SL, splňujících každodenní potřeby nemocnic. Sterilizátor Selectomat SL vás přesvědčí jak svou dobře známou kvalitou společnosti MMM, tak i nízkými náklady na investice, provoz a servis.

SELECTOMAT SL

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Vyplňte kontaktní formulář, rádi se Vám ozveme.

Mám zájem o:

Udělujeme tímto společnosti BMT Medical Technology s.r.o. výslovný souhlas k šíření jejich obchodních sdělení elektronickými prostředky za účelem poskytnutí informací na náš dotaz zaslaný prostřednictvím tohoto formuláře.
Tento souhlas se uděluje podle ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., ve znění jeho pozdějších předpisů, o některých službách informační společnosti.