SELECTOMAT PL

Vždy o dva kroky napřed

Bezpečná sterilizace

Vysoká funkčnost

Úspornost

Ucelená řada velkoobjemových parní sterilizátorů naší mateřské firmy MMM z Německa s objemem komory 140 až 900 litrů určená pro použití ve zdravotnictví. Frakční vícenásobná nucená evakuace vývěvou, jednoduché a přehledné ovládání pomocí foliové klávesnice, široká paleta programů, plně automatické sterilizační programy při 121° C a 134° C s dokonalým sušením a dva testovací programy (Vakuumtest a Bowie&Dick test).

Vhodný pro sterilizaci balených i nebalených nástrojů, textilu, výrobků z gumy a plastických hmot určených ke sterilizaci parou. Parní sterilizátory řady SELECTOMAT PL splňují bez výjimky požadavky technickolegislativních předpisů EU.

Kontaktní formulář

Zaujala Vás naše nabídka? Vyplňte kontaktní formulář, rádi se Vám ozveme.

Mám zájem o:

Udělujeme tímto společnosti BMT Medical Technology s.r.o. výslovný souhlas k šíření jejich obchodních sdělení elektronickými prostředky za účelem poskytnutí informací na náš dotaz zaslaný prostřednictvím tohoto formuláře.
Tento souhlas se uděluje podle ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., ve znění jeho pozdějších předpisů, o některých službách informační společnosti.