« zpět

VENTICELL - Volitelné vybavení – ECO line

dveře s oknem a vnitřním osvětlením (mimo objem 22 l)
pro kontrolu činnosti uvnitř komory bez nutnosti otevření dveří přístroje. Dveře jsou osazeny třívrstvými tepelně odolnými okny a tepelně odolnými žárovkami. Vypínač osvětlení je umístěn na dveřích.
.

průchodky Ø 25,50,100 mm (Ø 100 mm není u objemu 22 l)
Možnost volby průměru, počtu a umístění průchodek. Průchodky jsou kovové z vnější strany uzavřené speciální plastovou zátkou, která umožňuje provlečení vodičů apod. z vnějšího prostoru do prostoru komory.
.

uzamykatelné dveřezámek dveří
mechanický zámek je umístěn na horní přední ploše dveří poblíž uzavíracího mechanismu. Slouží pro zamezení otevření přístroje neoprávněnou osobou.
.

Zrcadlové dveřevlevo uchycené dveře (mimo objem 22 litrů)
jsou zrcadlově symetrickým provedením vpravo uchycených dveří
.

nezávislé čislo PT 100
další přídavné čidlo volně pohyblivé uvnitř komory, s jehož pomocí lze měřit teplotu uvnitř komory nebo v materiálu. Vodiče čidla jsou vyvedeny na konektor umístěný vzadu v noze přístroje.
.

komunikační software WarmCommspeciální software WarmComm 3.0 B
je určen pro záznam průběhu regulace teploty v teplotních skříních. Data získaná v průběhu regulace jsou zobrazována ve formě grafu (kde je na horizontální ose čas a na vertikální ose jsou získaná data). Program umožňuje sledování regulace v reálném čase, uložení průběhu regulace do souboru na disk a rovněž prohlížení dříve vytvořených souborů. Software WarmComm 3.0 Basic umožňuje sledování dat více jak 10 připojených přístrojů.
.

nerezové opláštění přístroje AISI 304
vysoká kvalita designu a životnosti přístroje
.

HEPA filtr (zabudování vzduchového filtru) - třídy S
filtruje a čistí vstupní vzduch od mechanických a biologických nečistot. HEPA filtr je buď v běžném provedenínebo v provedení přetlakovém.Přetlakový HEPA filtr je vybaven vnějším ventilátorem, který tlačí okolní vzduch přes HEPA filtr do komory a tím zajišťuje v komoře přetlak proti okolí cca 20 Pa. Vzduchový filtr je součástí volitelného příslušenství, instaluje se při chlazení přístroje nuceným oběhem vzduchu. Třída filtru podle DIN 24 184 je S, podle EUROVENT je EU 12, podle EN 1822 je H13.
.

dvoudveřové průchozí provedení (pouze u objemu 222, 404 a 707 litrů)
umožňuje nakládání materiálu v jednom prostoru a jeho odběr po tepelném zpracování v prostoru druhém (např. vložení v nesterilním – „špinavém“ – prostoru a odběr po sterilizaci ve sterilním – „čistém“ – prostoru).
.

rozšíření rozsahu pracovní teploty do 300 °C
v případě potřeby vyšší pracovní teploty než 250 °C nabízíme provedení s prac. teplotou do 300 °C
.

prodloužení výfuku
- pro připojení na externí ventilační systém
- pro připojení na externí ventilační systém - s kondenzační drážkou
.