« zpět

Podniková prodejna

Naše podniková prodejna je umístěna v centru Brna, na ulici Cejl č. 50 a je snadno dostupná z centra města pěšky (cca  500 m) nebo tramvají (cca  50 m vpřed od  zastávky tramvaje "Körnerova" v ulici Cejl). 


PRODEJNÍ DOBA: Po–Pá: 8:30–12:30; 13:00–16:30

Vážení zákazníci, dne 22. 12. 2017 (pátek) bude prodejna otevřena pouze do 14:00 hodin. V následujících dnech, 25. 12. 2017–3. 1. 2018, bude prodejna uzavřena a opět k dispozici Vám budeme od 4. 1. 2018, dle běžné otevírací doby.

 

Facebook prodejny zdravotnických prostředků

 www.zdravotnicke-potreby-brno.cz

Facebook prodejny zdravotnických prostředků

 Facebookové stránky prodejny

Ukaž prodejnu na mapě

 Ukaž prodejnu na mapě

Podniková prodejna telefon

 Tel.: 545 537 381

Podniková prodejna e-mail

 e-mail:

 

  • široká nabídka vlastních výrobků – zdravotnických a laboratorních přístrojů
  • sortiment drobných chirurgických nástrojů a zdravotnického materiálu
  • nabídka nadnormativního hutního materiálu
  • realizace drobných zakázek dle přání zákazníků
  • možnost osobní návštěvy i komunikace přes internet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktuální nabídka

 

Zdravotnické a laboratorní přístroje

Široký sortiment zdravotnických a laboratorních přístrojů, které jsou vyráběny v našem výrobním závodě. Nabízíme horkovzdušné, parní a formaldehydové sterilizátory; laboratorní sušárny a inkubátory (termostaty); nerezový nábytek s určením pro lékařská pracoviště, laboratoře, oblast služeb jako např. pedikúry a manikúry, pearcing, … Na výrobky poskytujeme 12ti měsíční záruku. Servis je zajištěn sítí autorizovaných servisních středisek po celé ČR.

V rámci výhradní obchodního zastoupení německého výrobce mycích, čisticích a dezinfekčních prostředků Dr. Weigert na českém trhu nabízíme širokou škálu produktů s určením zejména pro profesionální účely, ale i pro domácnosti.

 

Chirurgické nástroje, stomatologické nástroje přístroje, pomůcky a zdravotnický materiál

V naší nabídce naleznete široký sortiment výrobků jak pro profesionální určení, tak např. i pro využití v domácnosti.

Základní specifikace sortimentu - nůžky, skalpely, peany, pinzety, jednorázové jehly, klasické i digitální měřiče tlaku krve, fonendoskopy a mnoho dalších zdravotnických nástrojů, zdravotnického materiálů (vata, leukoplast, prostředky osobní potřeby) a zdravotních masážních pomůcek.

 

Prodej nadnormativních materiálů

Naše nabídka nadnormativních zásob obsahuje elektromateriál, spojovací materiál, hutní materiál . Součástí nabídky jsou také plechy, trubky a profily v různých délkách a tvarech, dráty, jehly, ocel a barevné kovy.

 

Realizace drobných zakázek

Součástí naší nabídky je i realizace drobných zakázek dle přání zákazníků, např. dělení hutního materiálu (stříhání, řezání, leaser, …), svařování (hutního materiálu), broušení, ohýbání, pískování.

 

Forma nákupu

Nákup chirurgických nástrojů a zdravotnického materiálu vyžaduje s ohledem na široký sortiment a jemné rozdíly mezi jednotlivými typy osobní návštěvu v prodejně. Obdobně je tomu i v případě zájmu o desítky položek nabízených nadnormativních materiálů, plechů a profilů popř. při realizaci drobné zakázky.
V případě zájmu o konkrétní výrobky, případně služby doporučujeme navštívit další sekce na našich prezentačních stránkách, případně si vyžádat potřebné informace nebo konkrétní nabídku přímo přes „Kontaktní formulář“.