Zásobovač – zbožíznalec (Kooperace)

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Praxe v oboru či podobném odvětví
  • Rychlá orientace v problematice Nákup / Kooperace
  • Znalosti práce v systému SAP
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • ŘP sk. B
  • Schopnost řešit krizové situace
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní firmy
  • Společnost s dobrým renomé
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s benefity
  • Další podnikový růst
  • Seberealizace

Pracovní náplň

  • Zpracovávání návrhů smluv pro uzavírání kooperačních vztahů, včetně podkladů pro optimalizaci nákladů
  • Reklamování a vyřizování s dodavateli - neshody v kooperačních zakázkách
  • Odpovědnost, řízení a kontrola při nákupu materiálu dle požadavků plánu a potřeb
  • Zodpovědnost za včasné zabezpečení plánované a neplánované kooperace ve vazbě na plán a operativní změny
  • Odpovědnost za vykazování provozních nákladů na zajištění kooperace a za dodržování pravidel, která jsou dána smluvními kooperačními vztahy
  • Odpovědnost za dodržování dodávek v požadované kvalitě a termínu
  • Navrhování a projednávání účelného zjednodušení sortimentu používaného materiálu
  • Navrhování náhradních materiálů
  • Prováděné činnosti zajišťuje v souladu s certifikací společnosti, a to ISO 9001, ČSN ISO 13485 a ISO 14001

Pracoviště

  • Brno

* povinné položky

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

Kontakty - oddělení Lidských zdrojů

kontaktyVaše dotazy a nabídky týkající se zaměstnání směřujte výhradně na tyto kontakty:

Věra Olšarová
vedoucí LZ

tel.: 545 537 230
mobil: 731 694 620

Ing. Huňařová Ivana
referentka LZ

tel.: 545 537 232
mobil: 732 288 629

adresa: BMT Medical Technology s.r.o., Oddělení lidských zdrojů, Cejl 157/50, Zábrdovice, 602 00 Brno

Staňte se součástí našeho týmu!

Reagujete-li na kontrétní nabídku volné pozice, strukturované životopisy prosíme zasílejte v češtině i cizím jazyce na výše uvedené kontakty.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do tří týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům.

Děkujeme za pochopení.

Žádná z aktuálně obsazovaných pozic Vás neoslovila?

Máte o práci v naší společnosti zájem?

Dejte nám o sobě vědět - třeba budeme v budoucnu potřebovat zaměstnance právě s Vašimi zkušenostmi a znalostmi!

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti BMT Medical Technology s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento souhlas platí až do Vašeho vyjádření, že nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů..

Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.