Konstruktér / Strojní inženýr ve výzkumu a vývoji - tepelná a chladící zařízení

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání I. nebo II. stupně
  • Zaměření: konstrukční (zaměření na tepelná nebo chladící zařízení výhodou)
  • Znalosti 3D CAD (Creo výhodou)
  • Znalost ERP - SAP výhodou
  • Znalost NJ nebo AJ
  • Praxe na obdobné pozici výhodou - vhodné i pro absolventy nebo časově flexibilní studenty posl. ročníku II.st.
  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Kreativní přístup k práci
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní firmy
  • Odborné vzdělávání formou školení, seminářů, návštěvou výstav atd.
  • Společnost s dobrým renomé
  • Zajímavé mzdové ohodnocení s benefity
  • Další podnikový růst
  • Seberealizace

Pracovní náplň

  • Vývoj a rozšiřování řady teplotní techniky (laboratorní inkubátory a sušárny vč. vakuových, sterilizátory, depyrogenizační a klimatické skříně) a příslušenství
  • Úprava dokumentace pro atypická provedení, provádění změn a optimalizace současných výrobků
  • Tvorba výkresové dokumentace komponent a sestav, práce především s tenkými plechy (nerez)
  • Spolupráce s ostatními odděleními, komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Zpracovávání návodů a další dokumentace QPP apod.
  • Spolupráce při stavbě prototypů, testování, měření a uvádění do provozu
  • Dodržování ISO 9001, ČSN EN ISO 13485, technických norem a bezpečnostních předpisů

Pracoviště

  • Brno
* povinné položky

Kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání

Kontakty - oddělení Lidských zdrojů

kontaktyVaše dotazy a nabídky týkající se zaměstnání směřujte výhradně na tyto kontakty:

Věra Olšarová
vedoucí LZ

tel.: 545 537 230
mobil: 731 694 620

Ing. Huňařová Ivana
referentka LZ

tel.: 545 537 232
mobil: 732 288 629

adresa: BMT Medical Technology s.r.o., Oddělení lidských zdrojů, Cejl 157/50, Zábrdovice, 602 00 Brno

Staňte se součástí našeho týmu!

Reagujete-li na kontrétní nabídku volné pozice, strukturované životopisy prosíme zasílejte v češtině i cizím jazyce na výše uvedené kontakty.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do tří týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům.

Děkujeme za pochopení.

Žádná z aktuálně obsazovaných pozic Vás neoslovila?

Máte o práci v naší společnosti zájem?

Dejte nám o sobě vědět - třeba budeme v budoucnu potřebovat zaměstnance právě s Vašimi zkušenostmi a znalostmi!

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti BMT Medical Technology s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Tento souhlas platí až do Vašeho vyjádření, že nesouhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů..

Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.