« zpět

DUROCELL - Příslušenství

Přídavné drátěné síto - nerez (ochranná vrstva Epolon)
Přídavné síto do komory přístroje. Umožňuje zpracování většího množství materiálu. Maximální doporučený počet kusů v závislosti na objemu vnitřní komory naleznete v přehledu technických parametrů.
.

Odkapávací vana - plech – nerez (ochranná vrstva Epolon)
(nedostupné pro objem 22 litrů)
Slouží k zachycení kondenzátu.
.

tiskarna.jpgTiskárna
Umožňuje archivování průběhu procesu probíhajícího v komoře přístroje. Na tiskové pásce se vytiskne hlavička, která obsahuje typ přístroje, nastavenou teplotu, případně rampu, počet cyklů a zvolený časový interval tisku. Pod hlavičkou se vytisknou na jednom řádku hodnoty těchto údajů: čas od spuštění programu, skutečná teplota v komoře (případně pod ní teplota na flexibilním čidle). Připojení tiskárny k přístroji do zásuvky pro tiskárnu je zajištěno kabelem se sériovým konektorem (RS 232C). Pomocí adaptéru je tiskárna připojena do elektrické sítě.
.

bodove_mereni_protokoly.jpg3 - bodové měření vč. IQ a OQ dokumentace
9 - bodové měření vč. IQ a OQ dokumentace
Přístroj musí splňovat teplotní průběh s maximální přesností a reprodukovatelností. Protokoly o dodržení norem pro kvalitu jako ISO 9000, ISO/IEC 17025 jsou základním předpokladem prokazování kvality poskytovaných služeb certifikovaných laboratoří.

Instalační kvalifikace (IQ)
Dokazuje a dokladuje, že zařízení a podpůrné systémy jsou vhodně vybrány, správně instalovány a jsou ve shodě s požadovanými specifikacemi.

Operační kvalifikace (OQ)
Prokazuje a dokladuje, že přístroj může opakovaně a spolehlivě provádět navržené funkce v rozsahu operačních parametrů.
.

tiskarna.jpgPojízdný stolek pod přístroj (mimo objem 22, 404 a 707 litrů)
Stolek tvoří jednotný celek s přístrojem, díky kolečkům umožňuje jeho snadné přemístění.
.